רמלה - קרובה ללב שלך

,

כתבות 2018 - חינוך

טקס הענקת מדים לתלמידי "יובלים" ברמלה

טקס הענקת מדים לתלמידי "יובלים" ברמלה

טקס הענקת מדים מרגש נערך ל- תלמידי  בית ספר " יובלים" מהחינוך המיוחד, בבסיס פיקוד העורף ברמלה, במסגרת התכנית "גדולים במדים" של עמותת "יד לילד המיוחד".   את הטקס כיבדו בנוכחותם ממלא מקום ראש העיר, מנכ"ל העיריה, מנהלת הפרט ומפקחת בית הספר.

ייחודיות הקבוצה היא במיגוון הלקויות של התלמידים והשתייכותם למגזרים שונים, בהם יהודים, ערבים, דתיים וחילוניים.

 את המדים העניקו נציגי הצבא, נציגים  של חברת "אוריין  לשילוח" ונציגי עמותת "יד לילד המיוחד".   הורי התלמידים, משפחותיהם ואורחים התרגשו מאד מהמעמד.  הורה נשא דברים בהתרגשות רבה על המשך השושלת המשפחתית לדורותיה בנתינה למדינה.

 תלמידי ביה"ס מתנדבים פעמיים בשבוע בבסיס פיקוד העורף ברמלה כחלק מתהליך הכשרתם כאזרחים תורמים למדינה. יום זה מהווה שיא בתהליך.   

המתנדבים מבצעים בבסיס מטלות שונות,  במחסן הרפואי, במחסני יחידת חילוץ והצלה וביחידת ההוצאה לאור. התנדבות בצבא מעלה את ביטחונם העצמי והמשפחות גאות בהם. המפגש בין התלמידים לבין החיילים בבסיס מאפשר הכרות מעמיקה יותר וחשיפה לאוכלוסיית האנשים עם הצרכים המיוחדים.  

ורד מדואל, רכזת פרויקט התנדבות בצבא: "מפגש זה מקרב את תלמידינו לקהילה ואנו תקווה שהקהילה תפתח את דלתותיה לתלמידנו בעתיד. תודתנו לעמותת גדולים במדים, לחברת אוריין וללב הרחב של אנשי הצבא המקבלים אותנו בלב רחב ואוהב."
 
 
חזרה
Facebook