רמלה - קרובה ללב שלך

,

כתבות 2018 - חינוך

מצדיעים למורים בבית הספר ''בן גוריון'' ברמלה

מצדיעים למורים בבית הספר ''בן גוריון'' ברמלה

"יום המורה" הוא יום שכולו הכרת תודה. מטרתו להביע הערכה לעובדי הוראה על מלאכתם בחינוך מתוך הבנה כי הם המפתח להצלחת החברה.

ועד ההורים ובראשו היו"ר רמי דוידוב וחגית מלכה הרכזת החברתית ומ"מ המנהלת בשיתוף מועצת התלמידים ארגנו בקפידה בוקר של קבלת פנים מרנינה, צבעונית ומאירת פנים.

קבלת הפנים הייתה מפתיעה ומרגשת. כל השותפים לארגון קבלו את  צוות המורים בזרי פרחים  אישיים, בברכה ובחיוך.

ועד ההורים ארגן שולחן עשיר מכל טוב במאפים שנאפו ע" ההורים, ממתקים, חטיפים שתיה חמה ועוד.   הוועד הביע את הערכתו על העשייה הברוכה וההשקעה של המורים בילדיהם.  בעת שהמורים התכבדו ההורים החליפו אותם והשגיחו עליהם. רעיון מבורך שזכה להערכה רבה.

בכתות קבלו התלמידים את המחנכות והמורות המקצועיות בברכות אישיות שהביעו תודה ואיחלו הצלחה בהמשך לעשייה פורייה ומהנה.  מנהלת בית הספר, בירנית זרבי יצחק, ברכה את המורים והעניקה תשורה סמלית לכל אחד ואחת.

מ"מ המנהלת, חגית מלכה: "ביום שישי הצליחו ההורים לרגש את צוות ההוראה.     תודה ליו"ר הוועד, מר רמי דוידוב, לסגנית הגר מרודי ולכל יתר חברי ההנהגה וההורים שתרמו ופעלו בשיתוף ראוי להערכה.   תודה לתלמידי מועצת התלמידים שחשבו אף הם  על רעיונות מקוריים ותרמו להצלחת יום זה.   אסיים בדבריו של אלברט איינשטיין 'מורים הם אנשים המצטיינים בעצמאות, במחשבה ובמעשה ועם זאת  רואים בשירות למען הכלל את משימת חייהם העיקרית.' מאמינה שבשירות זה ההשקעה תניב פירות והיעדים יושגו. "
 
 
חזרה
Facebook