רמלה - קרובה ללב שלך

,

כתבות 2018 - חינוך

מצדיעים למורים בבית הספר מגשימים ברמלה

מצדיעים למורים בבית הספר מגשימים ברמלה
ראש עיריית רמלה מיכאל וידל: : עבודת המורים וצוותי הטיפול היא עבודת קודש. המורים, המטפלים, המדריכים וההורים היקרים, מהווים את המנוע שמקדם ומסייע לאותם ילדים לחיות חיים טובים יותר

תלמידי והורי בית הספר לחינוך מיוחד "מגשימים" ברמלה, חגגו בסוף שבוע שעבר את יום המורה באירוע מרגש, במעמד ראש העיר רמלה מיכאל וידל. צוות ועד הורים ברשות היו"ר גילי סבא, המורים ותלמידי בית הספר, ערכו שולחן מלא בכל טוב עם שי לכל מורה והפתעה כמזכרת תודה מתלמידי ביה"ס שהונצחה בתמונה ענקית שקישטה את חדר המורים.

ראש העיר רמלה מיכאל וידל, ברך את מנהלת בית הספר ילנה וייסקובוי, צוות המורים, המדריכים, המטפלים וההורים על עבודתם המסורה, נתינה ואהבה ללא תנאי לאותם תלמידים בעלי צרכים מיוחדים.  וידל: "העבודה שעושה כאן צוות ההוראה, היא עבודת קודש. אני מאמין מאוד בנתינה למען האחר ומעודד את כלל המערכת העירונית החינוכית לפעול למען אותם ילדים.  אתם המורים, המטפלים, המדריכים וההורים היקרים, מהווים את המנוע שמקדם ומסייע לאותם ילדים לגעת בהצלחה ולחיות חיים טובים יותר". במסגרת הביקור הפתיע רה"ע  והעביר שעת סיפור לתלמידים לכבוד יום המורה. ילדי בית הספר לא הסתירו את שמחתם ושיתפו פעולה.
 
חזרה
Facebook