רמלה - קרובה ללב שלך

,

כתבות 2018 - חינוך

רמלה רשמה זינוק של 120% בשיעור בוגרי 5 יח' במתמטיקה

מפת המצוינות במתמטיקה שפורסמה השבוע באתר  YNET   חשפה שיא עירוני בשיעור בוגרי 5 יח' במתמטיקה. העירייה: מדובר בנתונים מעודדים המצביעים על הצלחת התכנית האסטרטגית לחינוך ועל השותפות המשמעותית עם קרן טראמפ.

 

נתוני קרן טרמאפ כפי שפורסמו במפת המצוינות במתמטיקה  באתר  YNET   חושפים, כי רמלה רשמה שיא עירוני חדש ומרשים בשיעור בוגרי 5 יחי' במתמטיקה.  בכך הצטרפה רמלה לרשימת הרשויות המקומיות בהן מגמת העלייה בנושא נמשכת ביתר שאת.

מהנתונים עולה, כי בין השנים 2010 ל-2013 ירד שיעור בוגרי 5 היחידות במתמטיקה ברמלה ב - 100%. אך מאז ועד שנת 2017 נרשמה בעיר עלייה כוללת של למעלה מ-120%, שמביאה את העיר לשיא עירוני חדש.

מנהלת אגף החינוך והנוער בעיריית רמלה ,אלונה קליימן, הדגישה, כי העלאת אחוז התלמידים הניגשים ל-5 יח' מתמטיקה הינו יעד עירוני המופיע בתכנית האסטרטגית לחינוך, שהחלה לפעול ברמלה בשנת הלימודים תשע"ח. קליימן: "מדובר בנתונים מעודדים המצביעים על הצלחת התכנית האסטרטגית ועל השותפות המשמעותית של קרן טראמפ, המאמינה ברשות ותומכת בה.  ראוי לציין,  כי צוותי המתמטיקה של כל בתי הספר העל יסודיים בעיר מקיימים קהילות לומדות  בליווי מכון דוידסון ,בתוך בתי הספר היסודיים מתקיימות קבוצות חשיבה מתמטית ובחטיבות הביניים מופעלים מרכזי לימוד למתמטיקה".

קליימן הוסיפה, כי אכן מדובר בהישג חשוב ומשמעותי למערכת החינוך העירונית, אך יחד עם זאת ישנם אתגרים ועבודה רבה כדי לממש את מלוא הפוטנציאל הקיים בקרב תלמידי העיר. 
 
 
חזרה
Facebook