רמלה - קרובה ללב שלך

,

כתבות 2018 - חינוך

ברמלה חושבים רחוק - לומדים קרוב

ברמלה חושבים רחוק - לומדים קרוב

ברמלה לומדים בקמפוס השפלה
קמפוס השפלה ע"ש יצחק נבון ברמלה מציע מגוון עשיר של לימודים לתואר ראשון ושני באמצעות האוניברסיטה הפתוחה, לימודי תעודה, הכשרה מקצועית והכול ליד הבית עם מרצים מקצועיים וליווי אישי. מנהל הקמפוס דרור קורת:  "אני מזמין את תושבי רמלה והסביבה לבוא ולהצטרף לאלפי הבוגרים שלנו"

עיריית רמלה, קרן רמלה והנהלת קמפוס השפלה ע"ש יצחק נבון ברמלה, חשפו השבוע את ידיעון שנת הפעילות 2018 -2019 ובו מגוון רחב של תחומי לימוד. עיריית רמלה וקרן רמלה הקימו את קמפוס השפלה ע"ש יצחק נבון, במטרה להנגיש לתושבי רמלה והסביבה, קרוב לבית,  לימודי השכלה גבוהה, הכשרה מקצועית ולימודי העשרה.

הקמפוס מציע מגוון רחב של מקצועות ותחומי לימוד למבוגרים בהם שלוחה של האוניברסיטה הפתוחה ללימודים אקדמיים לתארים ראשון ושני, הכשרה מקצועית ולימודי תעודה-חשבונאות, הנהלת חשבונות, לימודי מזכירות ומינהל, מזכירות רפואית, מזכירות משפטית, לימודי מחנכות לגיל הרך, קורס מטפלות במעונות, לימודי יופי ואסתטיקה, לימודי תעודה, קורס מנעולן מקצועי, לימודי לוגיסטיקה ועוד.

מנהל קמפוס השפלה דרור קורת ציין, כי בנוסף מתקיימים בקמפוס לימודים לכתיבה תוכן וניהול מדיה חברתית, השלמת השכלה תיכונית ל-12 שנות לימוד, בגרויות במגוון מקצועות אנגלית, מתמטיקה, אזרחות, קתדרה קורסים וסדנאות בנושאי כתיבה יוצרת, תנ"ך, לימודי שפות, הכרת המחשב ויישומיו, צילום דיגיטאלי, איפור ועוד.

קורת הוסיף, כי ניתן לקבל בקמפוס גמולי השתלמות במטרה להכשיר עובדים ולהעשיר את הידע בשיתוף ובפיקוח של משרד החינוך האגף לחינוך מבוגרים. במחלקה לומדים כיום כ-1200 משתלמים בשנה בהם אנשי משטרה, שב"ס שירותי כב"א, רשויות מקומיות, חב' חשמל, מקורות, רכבת ישראל, רשות שדות התעופה, משרדי ממשלה, מכון ויצמן ועוד.

קורת הדגיש, כי לקמפוס יתרונות רבים בהם לימודים קרוב לבית, שירות אישי, סיוע במלגות, מרצים מקצועיים ומובילים, חניה בחינם, קפיטריה איכותית, סיוע והכוונה למציאת עבודה והכי חשוב אווירה משפחתית חמה ומלווה. יש לציין, כי בקמפוס פועל גם מרכז קשתות 360 - מרכז צעירים המלווה את צעירי העיר להצלחה. קורת: "אני מזמין את תושבי רמלה והסביבה לבוא ולהצטרף לאלפי הבוגרים שלנו".
 
חזרה
Facebook