רמלה - קרובה ללב שלך

,

כתבות 2018 - חינוך

רמלה - תקווה ישראלית בחינוך

רמלה - תקווה ישראלית בחינוך
בהמשך לזכייתה של רמלה באות נשיא המדינה ל"תקווה ישראלית בחינוך", נבחרה רמלה לקחת חלק בפורום הרשויות לתקווה הישראלית בחינוך, המקדמת יסודות מעשיים ליצירת שותפות בחברה הישראלית

עיריית רמלה נבחרה לקחת חלק בפורום הרשויות לתקווה הישראלית בחינוך.  בחירתה של רמלה היא המשך ישיר לזכייתה באות נשיא מדינת ישראל מר ראובן ריבלין, לתקווה ישראלית בחינוך.

כזכור, זכתה רמלה לפני מספר חודשים באות הנשיא ל"תקווה ישראלית בחינוך",  בשיתוף משרד החינוך ופורום לאוטמן לקידום חיים משותפים בחברה הישראלית. בטקס המרגש שנערך ברך נשיא המדינה  מר ריבלין, את רמלה ומערכת החינוך העירונית על קבלת האות ועידוד החיים המשותפים בעיר רב תרבותית.

תקווה ישראלית קמה במהלך רחב שתכליתו להניח יסודות מעשיים לחזון ששרטט נשיא המדינה כמנוע המשמעותי ביותר ליצירת שותפות בחברה הישראלית.

במהלך השנה האחרונה יתקיימו מפגשים של מנהלי אגפי החינוך מהרשויות שהיו חלק מהפורום הנבחר, בהם מנהלת אגף החינוך והנוער בעיריית רמלה  אלונה קליימן שציינה, כי המפגשים נסובו סביב  נושא החיים המשותפים, לאור " נאום השבטים " של נשיא המדינה, מר רובי ריבלין.

יש לציין, כי את אחד המפגשים בהם השתתפו חברי הפורום אירח ראש העיר שהציג בפניהם את העשייה הענפה ברמלה. לתכנית שותפים בית הנשיא, משרד החינוך, פורום דוב לאוטמן, תכנית מפרש ואיגוד מנהלי מחלקות החינוך. בשבוע שעבר (יום ד'), התקיים מפגש סיכום עם כל השותפים, ונשיא המדינה  בירך את כולם ואמר שהוא רואה במנהלי אגפי החינוך ברשויות את הבסיס והתקווה לקידום  נושא חשוב ומשמעותי זה. 
 
חזרה
Facebook