רמלה - קרובה ללב שלך

,

כתבות 2018 - חינוך

חטיבת הביניים עידנים ברמלה זכתה בפרס החינוך המחוזי של משרד החינוך

חטיבת הביניים עידנים ברמלה זכתה בפרס
החינוך המחוזי של משרד החינוך

מנהלת אגף החינוך והנוער בעיריית רמלה אלונה קליימן: הפרס מהווה תעודת כבוד והערכה לבית הספר למערכת החינוך העירונית על עשייה פדגוגית מעצימה. מנהלת החטיבה שרונה שלו: התמקדות בחזקות התלמיד ולמידה מהצלחות הוכיחה את עצמה הן בהיבט הלימודי והן בהיבט החברתי והערכי

חטיבת הביניים  "עידנים" קיבלה השבוע (שלישי) את פרס החינוך המחוזי של משרד החינוך  לשנת תשע"ח.  הפרס  החשוב הוענק במסגרת טקס אזורי מיוחד שנערך באשכול הפיס ברמלה.

בטקס נטלו חלק ראש העיר, ראשי רשויות נוספות, מפקחים, חברי ועדת הפרס, אנשי חינוך ונציגי בתי הספר מכל רחבי המחוז שזכו בפרס. מנהלת אגף החינוך והנוער אלונה קליימן ברכה את מנהלת בית הספר הגב' שרונה שלו, צוות ההוראה ותלמידי בית הספר על ההישג המביא כבוד רב לבית הספר ולמערכת החינוך העירונית. "הפרס החשוב מהווה תעודת כבוד והערכה על עשייה פדגוגית מעצימה בכל תחומי הפעילות בבית הספר, חינוך באהבה לערכים וקידום ההישגים הלימודיים".

על נימוקי הפרס נכתב בין היתר: "בית הספר פועל לקידום התלמידים וצמיחתם תוך פיתוח תחושת המסוגלות שלהם, ראיית חזקותיהם ולמידה מהצלחות. צוות בית הספר מאמין שתפקידו של בית הספר הוא להיות מעוזו של התלמיד, מקום של קבלה, נתינה וחינוך, הקניית מיומנויות וערכים ומקום המאפשר יצירתיות ועידוד הצד האישי המיוחד שבכל אחד ואחת . בית הספר מוביל תפיסה חינוכית בה כל תלמיד יכול להתקדם ואף להגיע למצוינות ע"י פדגוגיה איכותית ומגוונת".

מנהלת מחוז המרכז במשרד החינוך הגב' עמליה חיימוביץ שאימצה את המלצת  חברי ועדת הפרס להעניק לחטיבת עידנים את הפרס ציינה, כי הפרס מהווה הערכה  רבה לעשייה החינוכית המגוונת לקידום תהליכי הוראה-למידה, מהצגת החזון הבית ספרי ויישומו, ממסירות הצוות החינוכי ופעילותו לקידום ההישגים הלימודיים ומאקלים בית ספרי מיטבי הראוי לציון.

מנהלת החטיבה, שרונה שלו, שהייתה נרגשת מהמעמד ציינה, כי ההתמקדות בהעלאת תחושת המסוגלות של התלמידים, ולמידה מהצלחות הוכיחה את עצמה הן בהיבט הלימודי והן בהיבט החברתי והערכי. 
 
חזרה
Facebook