רמלה - קרובה ללב שלך

,

כתבות 2018 - חינוך

הענקת מלגות ברוטרי רמלה לציון 70 שנות עצמאות

הענקת מלגות ברוטרי רמלה לציון 70 שנות עצמאות

בטקס מרשים ומרגש שנערך ברוטרי רמלה, הוענקו מלגות ע"ש רינגל אברהם ז"ל, לציון 70 שנות עצמאות למדינת ישראל. חברי רוטרי רמלה העניקו מלגות לתלמידים, בתי ספר, להקות מחול  ונוער מתנדב בעיר.

הטקס נערך בחסות התורמת גב' נילי למון-אלי, שהגיעה לארץ במיוחד מארה"ב להשתתף בטקס.  עוד בין המשתתפים, ראש העיר, נגיד רוטרי לשנת 2019 – 2018 אלון בנדט, מנהלי מחלקות, מנהלי בתי ספר, מורים, הורים ותלמידים.

בתום הטקס הרוטריוני, ברכה נשיאת המועדון, זינה יסקוב, את הבאים, וסיפרה על תהליך בחירת המצטיינים, בתוך כך ציינה את חשיבות ההתנדבות במערכת החינוך בכלל, ובקרב ילדים ונוער בפרט. זינה הודתה לצוות השופטים ולתורמים,  הגב' נילי למון-אלי , מר רינגל אבי ועמותת עולמי אשר בזכותם הגדיל המועדון את הסכום שהוענק.

עיריית רמלה החליטה להשתתף בפרויקט החשוב של עידוד המצוינות על-ידי חלוקת מלגות עירייה. השנה העירייה תתרום 10,000 ₪ ותגדיל את חלקה במלגות בשנים הבאות.

נגיד רוטרי ישראל אלון בנדט, הודה על הזמנתו לאירוע החשוב ורב המשתתפים. אלון: "עידוד המצוינות הוא נושא חשוב מאוד ואני מברך את חברי רוטרי רמלה שבחרו להעריך ולהוקיר את המתנדבים המצטיינים במערכת החינוך. הפעילות הענפה של רוטרי רמלה בתחומי הקהילה, המקצוע, ילדים ונוער והבינלאומי, הם מודל לחיקוי.  מועדון רוטרי רמלה הוא אחד הפעילים המגובשים והדומיננטיים בישראל.  היה זה אירוע נהדר בערב מעורר השראה. יישר כוח".

את הערב  הנעימו בקטעי שירה, נגינה וריקוד חברי להקות "רעש" ו"רמנוער".
 
חזרה
Facebook