רמלה - קרובה ללב שלך

,

כתבות 2018 - חינוך

הצלחה ליריד התעסוקה וההשכלה ברמלה

הצלחה ליריד התעסוקה וההשכלה ברמלה

למעלה מ-600 משתתפים ו-60 מעסיקים ומוסדות חינוך השתתפו ביריד שהופק ע"י עיריית רמלה באמצעות מרכז הצעירים ופיתוח הון האנושי – קשתות 360  וקרן רמלה

למעלה מ-600 משתתפים לקחו חלק בסוף שבוע שעבר ביריד תעסוקה והשכלה מיוחד שיזמה עיריית רמלה באמצעות מרכז הצעירים ופיתוח הון האנושי – קשתות 360, קרן רמלה.

במסגרת היריד השתתפו כ- 60 מעסיקים איכותיים, מוסדות לימוד, תכניות לימוד שונות, הכשרות מקצועיות ומלגות לימודים.

מנכ"ל העירייה רונן עזריה ציין, כי מרכז קשתות 360 הפועל במהלך כל השנה מעניק שירותי ייעוץ והכוונה לאלפי צעירים ובאמצעות אירועי שיא מאפשר למאות צעירים לפגוש בפרק זמן קצר עשרות מעסיקים, למצוא אפשרויות לימוד שונות וכן מלגות לימודים. "עיריית רמלה מאמינה בפיתוח ומיצוי הפוטנציאל האישי של צעיריה ופועלת לקידום תחום פיתוח ההון האנושי בעיר".

דרור קורת, מנהל מרכז קשתות: "אני רוצה להודות לצוות קשתות שעמל חודשים רבים על מנת לקיים את האירוע, תודה למשתתפים הרבים שמאמינים בנו והגיעו בכדי לקדם את עצמם באמצעות מציאת תעסוקה איכותית או מסלול לימודים ותודה לעיריית רמלה על התמיכה וסיוע בקיום האירוע".

יצוין, כי תושבים אשר לא הסתייע בידם להשתתף באירוע, מוזמנים להגיע במהלך כל השנה למרכז קשתות 360 ולהיעזר בשירותי הייעוץ והכוונה הניתנים ללא עלות לתושבי העיר.
 
 
חזרה
Facebook