רמלה - קרובה ללב שלך

,

כתבות 2018 - חינוך

ציון 100 לנבחרת הפיזיקה של אורט לילינטל רמלה בטורניר הכספות של מכון ויצמן

ציון 100 לנבחרת הפיזיקה של אורט לילינטל רמלה
בטורניר הכספות של מכון ויצמן

צוות תלמידי רמלה זכה בציון 100 בטורניר הכספות היוקרתי של מכון ויצמן.  מנכ"ל העירייה רונן עזריה : "מדובר בהישגים ראויים לשבח, המעידים על מערכת החינוך ברמלה המעניקה לתלמידיה כלים להצלחה. ברכות לתלמידים, להנהלת בית הספר וצוות המורים"

צוות של 5 תלמידים במגמת פיזיקה באורט לילינטל ברמלה, זכה בשבוע שעבר בתעודת הצטיינות ובציון  100 במעבדת פיזיקה, בטורניר הכספות היוקרתי של מכון ויצמן ברחובות. חברי הצוות הם התלמידים: אברהם אהרונוב, אלון שמעונוב, מיתר ריחן, אורית דולב ואוהד שפורקר.

התלמידים המוכשרים הציגו ידע רב בתחרות במסגרתה עלו לשלב הגמר וגרפו כאמור את הציון 100.  מנכ"ל העירייה רונן עזריה ציין, כי בעיריית רמלה ברכו על ההישג של התלמידים וציינו בסיפוק, כי מדובר בזכייה שנייה של תלמידי בית הספר בשתי תחרויות יוקרתיות בהשתתפותם של מאות תלמידים ונבחרות מרחבי הארץ, "אלה הם הישגים ראויים לשבח, הישגים המעידים על מערכת החינוך ברמלה המעניקה לתלמידיה כלים להצלחה, ברכות לתלמידים, להנהלת בית הספר וצוות המורים".

מנהלת בית הספר נעה בן יוסף,  שבחה את תלמידיה ואת המורה דנה אליהו והדגישה, כי  מדובר בתהליך ארוך הדורש השקעה ומאמץ גדול של התלמידים בבניית כספת המושתת על  עקרונות פיזיקליים. "אני גאה בתלמידים, יישר כח לכלל השותפים". ברכו על ההישג מנהלת אגף החינוך והנוער אלונה קליימן וד"ר צילה חורש מנהלת הוראות הפיזיקה במכון גורלניק להשבחת ההוראה.
 
חזרה
Facebook