רמלה - קרובה ללב שלך

,

כתבות 2018 - חינוך

תעודת הצטיינות לתלמידי אורט לילינטל רמלה בתחרות הסייבר הארצית 2018

חברי נבחרת בית הספר הפגינו ידע רב ויצירתיות, עלו לשלב הגמר של תחרות הסייבר skillz וזכו בתעודת הצטיינות מול 100 נבחרות מכל רחבי הארץ. מנכ"ל עיריית רמלה רונן עזריה:  זהו הישג מרשים המביא כבוד רב למערכת החינוך בעיר

הישג מיוחד לתלמידי מגמת הנדסת תוכנה מתיכון אורט לילינטל  מרמלה כשזכו בתעודת הצטיינות מבין 100 נבחרות בתחרות הסייבר הארצית בקטגוריית "הדלתא" המעניקה לנבחרת תעודת הצטיינות יתרה בשיפור מקומן במהלך כל שלבי התחרות.

מנכ"ל עיריית רמלה רונן עזריה, ברך על זכייתם של התלמידים קורל כהן, אוהד שפורקר, אברהם אהרנוב ואמיר מוכעבל וצוות המורים על ההישג המרשים, המביא כבוד רב למערכת החינוך העירונית, לתלמידים ולבית הספר.

מנהלת התיכון נועה בן יוסף ציינה, כי בתחרות הגמר שהתקיימה בחולון, הפגינו תלמידיה ידע רב  בכל שלבי תחרות הסייבר skillz    מה שהעלה את נבחרת לילינטל לשלב הגמר. בן יוסף הדגישה, כי התלמידים הציגו תכנות ורמת ביצוע גבוה, זאת תודות לנחישותם והשקעתם בלימוד, חשיבה ויצירה בתחום, "אנו גאים בתלמידנו ושמחים על ההישג, אני מודה  למורים ולצוות המלווה בתחרות שוש פייס רכזת המגמה והמנטור  מושיק בוים מחברת  HP .

מנהלת אגף החינוך והנוער אלונה קליימן, ברכה את התלמידים, הנהלת בית הספר וצוות המורים על ההישג וציינה שניכר כי נבחרת בית הספר משקיעה זמן רב בלימוד החומר, בעבודת צוות, יצירתיות והתמדה בפיצוח האתגרים שניצבו בפניהם. כבוד".
 
חזרה
Facebook