רמלה - קרובה ללב שלך

,

כתבות 2018 - חינוך

יש זוכה בתחרות הארצית של הנואם הצעיר לחטה''ב

הנואם הצעיר לחטה''ב

התלמידה זוהר שנער מבי"ס 'סמדר' בהרצליה היא הזוכה במקום הראשון בתחרות הנואם הצעיר הארצי של רוטרי לתלמידי חטה"ב, שהתקיימה באשכול הפיס ברמלה. המקום הראשון לנואם בשפה האנגלית, הוענק לתלמיד זאיקין דניאל מכתה ט' בתיכון חדרה.

צוות שופטים בראשות עו"ד יורם סגי זקס, יו"ר המועצה הלאומית להתנדבות בישראל, קבע כי הזוכה בתחרות הארצית של הנואם הצעיר לתלמידי חטיבות הביניים היא זוהר שנער מבית ספר 'סמדר' בהרצליה.  בנאומה "כוחה של מילה", צברה זוהר את מספר הנקודות הגדול ביותר.  למקום השני הגיעה התלמידה תמר תנעמי מכתה ז' בבית תיכון דתי 'נועם' ירכא, ולמקום השלישי הגיע התלמיד משה גרינברג מבני עקיבא.

התלמיד דניאל זאיקין מכיתה ט' מבי"ס תיכון בחדרה, זכה במקום הראשון על נאומו בשפה האנגלית.

התחרות הארצית אורגנה על-ידי מועדון רוטרי רמלה, באולם אשכול הפיס בעיר.  לאחר טקס רוטריוני קצר, נשאו דברים מ"מ ראש העיר, אברהם אילוז, יו"ר צוות השופטים, נג"ל גבי אורן,  יו"ר הועדה הארצית של הנואם הצעיר, אריאלה סגל ונשיאת מועדון רוטרי רמלה זינה יסקוב.  בדבריהם עמדו על חשיבות התחרות והישגי מתחריה, והודו למארגנים ולחברי מועדון רוטרי רמלה על הארגון והאירוח.

יו"ר צוות השופטים, ציין כי הבחירה הייתה קשה, מאחר וכל הנואמים הצטיינו והצליחו להעביר בצורה טובה מאוד את המסר לנושא שבחרו בו לנאום. 

למשתתפים הוענקה תעודה ולזוכים במקומות הראשונים הוענק גם ספר.  
 
 
חזרה
Facebook