רמלה - קרובה ללב שלך

,

כתבות 2018 - חינוך

התלמיד מוראל חיינה מתיכון אורט לילינטל זכה במקום השני בתחרות הארצית לנואם הצעיר

כבוד וגאווה לתלמידי רמלה
התלמיד מוראל חיינה מתיכון אורט לילינטל זכה במקום השני בתחרות הארצית לנואם הצעיר

מוראל חיינה תלמיד כיתה י'7 הלומד בתיכון אורט לילינטל ברמלה, זכה במקום השני בארץ בתחרות "הנואם הצעיר" פרי יוזמת רוטרי רמלה, עיריית רמלה, אגף החינוך והנוער ובתי הספר העירוניים.

מנהלת אגף החינוך והנוער אלונה קליימן, ונשיאת רוטרי רמלה זינה יסקוב, ברכו על זכייתו של חיינה וציינו, כי זכייתו במקום השני בארץ מביאה כבוד לבית ספרו משפחתו, מערכת החינוך העירונית והעיר רמלה.

כזכור זכה חיינה בתחרות העירונית ובתחרות המחוזית במקום הראשון לאחר שהפגין ידע ומקצועיות רבה בנאום מרתק על חשיבותה של מילה, ונבחר לייצג ביחד עם דניאלה פלישטייב תלמידת י-2 את העיר רמלה ומערכת החינוך העירונית בתחרות הארצית של רוטרי ישראל שהתקיימה באשקלון.

יצוין, כי בכל שנה מתקיימת תחרות הנואם הצעיר ברמלה בחסות מועדון רוטרי רמלה, בהשתתפות תלמידים רבים המייצגים את בתי הספר. השנה כאמור נשלחו שני נואמים מבריקים מבית הספר התיכון אורט לילינטל לייצג את רמלה בתחרות הארצית.

מנהלת תיכון אורט לילנטל, נועה בן יוסף, ציינה, כי רק כפסע היה בינו ובין זכייה צודקת מול מתחרים רבים מכל הארץ. "הפור נפל על מתמודדת צעירה ומוכשרת מהדרום ומוראל שלנו "הסתפק" במקום השני המכובד מאוד, לעיני שופטים מכובדים כדן כנר. אנו גאים במוראל על ההישג". את תלמידי לילינטל ליוו מנהלת התיכון, צוות מורים ונציג רוטרי רמלה עו"ד רונן רוטשטיין. 
 
חזרה
Facebook