רמלה - קרובה ללב שלך

,

כתבות 2018 - חינוך

נחנך חדר מוסיקה מיוחד בחטיבת הביניים עידנים ברמלה

נחנך חדר מוסיקה מיוחד 
בחטיבת הביניים עידנים ברמלה

 תלמידי חטיבת הביניים עידנים ברמלה התרגשו השבוע בטקס חנוכת חדר המוסיקה החדש בבית הספר. התלמידים שחלמו על הקמת החדר וגיוס כלי נגינה, שכנעו את הנהלת בית הספר בצורך החשוב שבהקמת חדר המוסיקה שהוקם במחסן ששודרג ושופץ על-ידי התלמידים ושורה של מתנדבים. ראש העיר ומנכ"ל העירייה רונן עזריה שיבחו את יוזמת התלמידים שהעידו, כי חדר המוסיקה שינה את חייהם בבית הספר והצעיד אותם להישגים לימודיים. עזריה הדגיש, כי הנהלת העירייה רואה חשיבות רבה בפעילות חינוכית ערכית שבאה לידי ביטוי במיזם חברתי תורם בבית הספר.

מנהלת בית הספר שרונה שלו, הודתה להנהלת העיר על התמיכה וציינה, כי למיזם היו שותפים ותורמים רבים שתרמו לבית הספר כלי נגינה, פסנתרים, גיטרות, תופים, כינורות והדגישה, כי ללא תמיכתם ומעורבותם לא ניתן היה להשלים את הקמת חדר המוסיקה.

שלו הוסיפה, כי המיזם איפשר לתלמידיה להגשים חלום, לפתח מסוגלות אישית דרך הגשמת פרויקטים אישיים וערכיים בבית הספר. במסגרת האירוע הוענקו תעודות הוקרה למתנדבים הרבים שהיום חלק מהקמת המיזם בהם: איריס רושנסקי, אמסיס סאמר וסיימון, סוזי בכר, נגה פרשני, איתן אלבז, אייל הופמלקר ושלמה מויאל.

מפקחת משרד החינוך הגב' דליה ישעיה ומנהלת אגף החינוך והנוער אלונה קליימן, ברכו את התלמידים, צוותי ההוראה וכלל המתנדבים והתורמים להקמת חדר המוסיקה .
 
חזרה
Facebook