רמלה - קרובה ללב שלך

,

כתבות 2018 - חינוך

נחנכה חממה חקלאית וגינה אקולוגית בביה''ס לחינוך מיוחד סיני ברמלה

נחנכה חממה חקלאית וגינה אקולוגית             בביה''ס לחינוך מיוחד סיני ברמלה

החממה המיוחדת מומנה ע"י קרן שלם והיא תפעל בגינה לימודית אקולוגית בשטח של כחצי דונם ותשמש את תלמידי בית הספר ומועדונית אקי"ם רמלה

בטקס נטיעות חגיגי שהתקיים בשבוע שעבר בביה"ס לחינוך מיוחד "סיני"  לכבוד ט"ו בשבט, נחנכה חממה חקלאית מיוחדת כחלק מגינה אקולוגית על שטח של כחצי דונם ובה ערוגות של ירקות, תבלינים וצמחים נוספים.

המתחם כולל חממה לימודית לגידולי קרקע, ועל פי התכנון הצמחים הנמצאים בחממה יהיו גרעין ליצירת שתילים וייחורים אשר ישתלו ע"י התלמידים בערוגות. התוצרת תהייה לשימוש תלמידי ביה"ס ותועבר לשימוש המטבח הלימודי הפועל בבית הספר.

מנהלת בית הספר חיה ברקוביץ ציינה, כי החממה, שמומנה על-ידי קרן שלם, משרתת את תלמידי ביה"ס סיני ומועדונית אקי"ם המופעלת אחה"צ בבית הספר. החממה הוקמה על-ידי אוהד הוד, בעל חברה לתכנון וניהול בניין וחקלאות, שתרם מהידע המקצועי ובנוסף תרם שתילים לתועלת לימוד התלמידים.  ברקוביץ: "אנו חוגגים את הצמיחה וההתחדשות, את ההרמוניה ואת הייחודיות של הצוות והתלמידים בבית- הספר".

מנהלת אגף החינוך והנוער בעיריית רמלה אלונה קליימן, ברכה את התורמים והמקימים וציינה, כי מדובר במיזם חינוכי, ערכי התורם תרומה חשובה לתלמידי בית הספר, חניכי אקי"ם וכלל המשתמשים. 

חזרה
Facebook