רמלה - קרובה ללב שלך

,

כתבות 2018 - תשתיות ופיתוח

משדרגים את רחוב האצ"ל במסגרת פרויקט ''מהיר לעיר'' רמלה

משדרגים את רחוב האצ"ל במסגרת
פרויקט ''מהיר לעיר'' רמלה

ראש העיר מיכאל וידל הביע שביעות רצון מקצב העבודה:  התכנית תשפר את הנגישות למוקדי המשיכה לעיר ותאפשר נגישות טובה יותר לתחבורה ציבורית

העבודות לביצוע פרויקט "מהיר לעיר" לשדרוג ציר רחוב הרצל ויצירת נתיב לתחבורה ציבורית נמצאות בעיצומן. תחילה החלו העבודות בשדרוג המעטפת של ציר הרצל,  בשדרוג רחוב האצ"ל ברמלה בעלות של כ-16 מיליון שקלים. את העבודות מבצע משרד התחבורה באמצעות חברת נתיבי איילון.

ראש עיריית רמלה מיכאל וידל, ערך השבוע סיור בשטחי העבודה ברחוב האצ"ל, נפגש עם נציגי ומהנדסי נתיבי איילון ועמד מקרוב על התקדמות העבודות. וידל הביע סיפוק רב מקצב העבודה כחלק מפרויקט רחב היקף לשדרוג ציר רחוב הרצל ויצירת נתיב לתחבורה ציבורית,  נתיב אופניים, החלפת תאורה, גינון ומדרכות לאורך הרחוב.

רה"ע הוסיף, כי עלות הפרויקט המשמעותי כ-109 מיליון שקלים וכי תחילתו של הפרויקט הוא בשדרוג רחוב האצ"ל וכי המטרה העיקרית היא: "להביא לשדרוג ושיפור השירות של התחבורה הציבורית בעיר, חיזוק המרחב העירוני להולכי הרגל ורוכבי האופניים. תכנית זו תניב צמצום משמעותי לזיהום אוויר ורעש, תשפר את הנגישות למוקדי המשיכה לעיר ותאפשר נגישות טובה יותר לאוכלוסיית העיר לתחבורה ציבורית יעילה ומונגשת. אני מודה לשר התחבורה והשר לענייני מודיעין ח"כ ישראל כ"ץ על התמיכה, התקצוב ושיתוף הפעולה למען מימוש הפרויקט החשוב "מהיר לעיר, ברמלה".

כאמור חידוש ושדרוג רחוב אצ"ל מתבצע בקטע שבין רח' תל חי לרח' הגדוד העברי, כולל המשולש עם רח' טשרניחובסקי ורח' יצחק שדה (כיכר המדינה). רחוב אצ"ל הינו רחוב ותיק וחשוב בעיר, עם תשתיות המצריכות שיפור וחידוש. 
 
חזרה
Facebook