רמלה - קרובה ללב שלך

,

כתבות 2018 - תשתיות ופיתוח

האמפיתיאטרון של היכל תרבות ברמלה ישודרג ב-1.8 מיליון שקלים

ברמלה משקיעים יותר בתרבות
האמפיתיאטרון של היכל תרבות
ברמלה ישודרג ב-1.8 מיליון שקלים
 
ראש עיריית רמלה מיכאל וידל: רמלה היא עיר של תרבות ולתושביה מגיע הטוב ביותר. זהו עוד שלב חשוב להפיכתה של רמלה למרכז תרבות אזורי

אמפי היכל התרבות ברמלה יעבור שדרוג ומתיחת פנים בעלות כ-1.8 מיליון שקלים במסגרתו ייבנה האמפי מחדש ויכיל על פי התכנון מדשאה וכ-1200 מקומות ישיבה.  השדרוג הוא המשך ישיר להחלטת ראש העיר מיכאל וידל, לשדרוג היכל התרבות והפיכתו למרכז תרבות עירוני. במסגרת התכנית ישודרג האמפי כחלק ממתחם היכל התרבות והמגדל הלבן המארח במקום אירועי תרבות רבים ומגוונים. כן ישודרג חלל היכל התרבות שיכלול גם בית קפה.                                                                                           

רה"ע וידל: "רמלה היא עיר של תרבות ולתושביה מגיע הטוב ביותר. אני שמח ששדרוג מתחם היכל התרבות קורם עור וגידים בהתאם לתוכניתי. האמפי החדש ישרת נאמנה את תושבי העיר שצמאים לתרבות. זהו עוד שלב חשוב להפיכתה של רמלה למרכז תרבות אזורי. בכוונתי להוביל את הנהלת העיר למימוש תוכניותיי בנושא התרבותי לרווחת כלל תושבי העיר".                                                                                                     

בפגישה שנערכה בשבוע שעבר בהיכל התרבות בהשתתפות סגן ראש העיר מאור אשש, מנכ"ל העירייה רונן עזריה מנהל היכל התרבות יגאל כהן וגורמי מקצוע, עמד ראש העיר  מקרוב על התכניות, אישר אותן ונתן את ברכתו ליציאה לדרך.
 
חזרה
Facebook