רמלה - קרובה ללב שלך

,

כתבות 2018 - תשתיות ופיתוח

נחנך גשר ההפרדה המפלסית בכניסה הראשית לרמלה

שר התחבורה ישראל כ"ץ: "ההפרדה המפלסית משדרגת את רמלה שהולכת להיות אחת הערים המובילות בישראל . רמלה עוברת מהפכה של ממש בפיתוח תשתיות התחבורה בהן אנו משקיעים קרוב למליארד שקלים. אני בטוח שראש העיר מיכאל וידל, יזניק את העיר להישגים. אני שמח על פרויקט תחבורתי חשוב זה, המהווה גם פרויקט כלכלי לעיר ופרויקט מציל חיים". ראש עיריית רמלה מיכאל וידל: "מדובר בבשורה חשובה לתושבי רמלה ולכל הבאים בשעריה. ההפרדה תניב פתרון בטיחותי חשוב לנוסעים, פתרון למצוקת הפקקים, ותהווה מנוף לפיתוח העיר ושכונותיה. בשם תושבי רמלה אני מודה לשר כ"ץ , להנהלת העיר הנוכחית, להנהלה הקודמת, להנהלת נתיבי איילון ועובדיה ולכל השותפים והתושבים והמתנדבים שפעלו למען הקמת ההפרדה המפלסית".
מנכ"ל נתיבי איילון איתמר בן מאיר: "אנו שמחים להיות שותפים לפרויקט תחבורתי ביטחותי המעניק לציבור חווית נסיעה בטוחה ונוחה".
בשעה טובה ומוצלחת נחנך הלילה (יום חמישי) גשר ההפרדה המפלסית 132 ברמלה בכניסה הראשית לרמלה. בטקס צנוע שנערך הלילה (22:00) במעמד שר התחבורה והשר לעינייני מודיעין ח"כ ישראל כ"ץ , ראש עיריית רמלה מיכאל וידל ומנכ"ל נתיבי איילון איתמר בן מאיר, נפתח לתנועה הנתיב הראשון בגשר ההפרדה ותחילה נתיב רמלה - תל אביב. 
השר כ"ץ: "ההפרדה המפלסית משדרגת את רמלה שהולכת להיות אחת הערים המובילות בישראל . רמלה עוברת מהפכה של ממש בפיתוח תשתיות התחבורה בהן אנו משקיעים קרוב למליארד שקלים. השר הוסיף והדגיש: "הפרדה זו וכלל החיבורים לעיר רמלה וממנה מאפשרים נגישות טובה יותר לעיר וממנה, מאפשרת הקמה ופריחת עסקים ועוד. אני בטוח שראש העיר מיכאל וידל, יזניק את העיר להישגים. אני שמח על פרויקט תחבורתי חשוב זה, המהווה גם פרויקט כלכלי לעיר ופרויקט מציל חיים".
ראש העיר וידל הודה לשר התחבורה ישראל כ"ץ, על התמיכה וזירוז העבודות וציין, כי נציגי נתיבי איילון בראשותו של מנכ"ל החברה איתמר בן מאיר, עמלו סביב השעון חודשים רבים על השלמת סלילת הגשר ופתיחתו. רה"ע ציין, כי על פי התכנון בסוף דצמבר השנה ייפתח גם הנתיב הנגדי על הגשר, תל אביב - רמלה.
וידל: "מדובר בבשורה חשובה לתושבי רמלה ולכל הבאים בשעריה. ההפרדה המפלסית, תשפר את איכות החיים בעיר, תניב פתרון למצוקת הפקקים ותהווה מנוף לפיתוח העיר ושכונותיה". וידל הדגיש, כי פתיחת הגשר תמנע המתנה מסכנת חיים של חולים שפונו ע"י אמבולנסים לאסף הרופא, שנאלצו להמתין זמן רב במחסום, עם מופע הרכבות, מדובר בגשר מציל חיים".
מנכ"ל נתיבי איילון: איתמר בן מאיר: "אנו שמחים לפתוח לתנועה את הרמפה עם הפרדה מפלסית שנועדה לשמור על בטיחות הנוסעים ולהפריד אותם ואת כלי הרכב מהרכבת בעזרת גשר שעובר מעל המסילה. כעת הציבור יוכל לנסוע לראשונה על ההפרדה מרמלה לכיוון תל אביב בצורה בטיחותית, וללא מחסום בעת מעבר הרכבות. אנחנו שמחים להיות שותפים לפרויקט ולהעניק לציבור חווית נסיעה ובטוחה ונוחה". על פי התכנית הקמת ההפרדה כללה בנייתו של גשר באורך של 250 מטר וכביש דו מסלולי לכל צד ברוחב כולל של כ- 40 מ'. כמו כן ייבנו מדרכות ושבילי אופניים שיתחברו לפארק המסילה וההפרדה המפלסית 208 שנפתחה לתנועה לפני כשנתיים. בטקס נטלו חלק מ"מ ראש העיר אברהם אילוז, סגן ראש העיר הרב מיכאל דרעי, מנכ"ל העירייה רונן עזריה, חברי מועצה, נציגי ובכירי משרד התחבורה ונתיבי איילון, אורגני העירייה ותושבי העיר.
 
חזרה
Facebook