רמלה - קרובה ללב שלך

,

כתבות 2018 - תשתיות ופיתוח

גשר ההפרדה המפלסית בכניסה הראשית לעיר ייפתח ביום חמישי הקרוב בנתיב רמלה - ת"א

רמלה - משקיעים יותר למענכם בתשתיות התחבורה 

ראש עיריית רמלה מיכאל וידל: "מדובר בבשורה חשובה לתושבי רמלה ולכל הבאים בשעריה. ההפרדה המפלסית בכניסה הראשית לרמלה 132 תיפתח ביום חמישי הקרוב לתנועה תחילה בנתיב אחד רמלה - ת"א, החל מהשעה - 22:00 . ההפרדה תניב פתרון למצוקת הפקקים, ותהווה מנוף לפיתוח העיר ושכונותיה" 

תתחדשו. בשורה חשובה לתושבי רמלה ולכל הבאים בשעריה. בסיור שנערך השבוע (שלישי) בין ראש עיריית רמלה מיכאל וידל, נציגי אגף ההנדסה של עיריית רמלה, לבין נציגי נתיבי איילון ובכרי משרד התחבורה, הוחלט לקבל את בקשת רה"ע , להקדים ככל שניתן את פתיחת גשר ההפרדה הראשי בכניסה לרמלה. בהתאם לסיכום ייפתח הגשר לתנועת כלי הרכב ביום חמישי הקרוב ב-22 לנובמבר החל משעה 22:00 , תחילה בנתיב אחד מרמלה לת"א. 
ראש העיר וידל הודה לשר התחבורה ח"כ ישראל כ"ץ על התמיכה וזירוז העבודות וציין, כי נציגי נתיבי איילון עמלים סביב השעון על השלמת סלילת הגשר ופתיחתו בסוף דצמבר השנה, גם בנתיב תל אביב - רמלה. 
וידל: "מדובר בבשורה חשובה לתושבי רמלה ולכל הבאים בשעריה. ההפרדה המפלסית בכניסה הראשית לרמלה 132 תיפתח ביום חמישי הקרוב לתנועה תחילה בנתיב אחד רמלה - ת"א, ובחודש הבא גם בנתיב השני תל אביב- רמלה. אני רואה חשיבות רבה בהקמתה של ההפרדה המפלסית שתניב פתרון למצוקת הפקקים, ותהווה מנוף לפיתוח העיר ושכונותיה".

על פי התכנית הקמת ההפרדה כללה בנייתו של גשר באורך של 250 מטר וכביש דו מסלולי לכל צד ברוחב כולל של כ- 40 מ'. כמו כן ייבנו מדרכות ושבילי אופניים שיתחברו לפארק המסילה וההפרדה המפלסית 208 שנפתחה לתנועה לפני כשנתיים. 
יש לציין, כי בנוסף מקדמת הנהלת העירייה גם את הקמתה של ההפרדה המפלסית 210 בצומת תעבורה באמצעות מנהור, זאת בהתאם לסיכום בין עיריית רמלה, משרד התחבורה ורשות העתיקות, המדובר בפרויקט מורכב ביותר. רה"ע וידל : "הקמת ההפרדה המפלסית בצומת תעבורה תתרום תרומה משמעותית לשדרוג תשתיות התחבורה בעיר, תצמצם את מצוקת הפקקים בכניסות לעיר ותמנע מפגעי בטיחות".
 
 
חזרה
Facebook