רמלה - קרובה ללב שלך

,

כתבות 2018 - תשתיות ופיתוח

רמלה - משדרגים את תשתיות התחבורה

רמלה - משדרגים את תשתיות התחבורה
נסלל קטע כביש 200 לרחוב הזית ברמלה

הולך ונבנה כביש 200 עוקף רמלה. בימים אלה נסלל קטע הכביש המתחבר לרחוב הזית. ראש עיריית רמלה מיכאל וידל: כביש 200 ישחרר עומסי תנועה בכניסות וביציאות מהעיר ויהווה תוספת משמעותית כציר מרכזי לשדרוג מערך תשתיות הכבישים והתחבורה לרמלה וממנה

העבודות לבנייתו של כביש עוקף רמלה- כביש 200 נמשכות ביתר שאת ובימים אלו ממש, נסלל קטע הכביש המתחבר לרחוב הזית ברמלה. ראש עיריית רמלה מיכאל וידל, ערך השבוע ביקור בשטחי הכביש ועמד מקרוב על התקדמות העבודות.

וידל ציין, כי מדובר בכביש חדש המהווה ציר חדש ומרכזי - עוקף רמלה שתוכנן ואושר לבנייה ונבנה  ע"י משרד התחבורה באמצעות חברת נתיבי איילון.  ראש העיר וידל הביע סיפוק רב מהתקדמות בניית הכביש שהסירה למעשה חסמים ואפשרה את תחילת בניית השכונה החדשה נאות שמיר (מערב רמלה)  בה מתוכננות להיבנות למעלה מ-4,000 יח"ד חדשות.

וידל: "אני מברך על ההתקדמות המדהימה של בניית הכביש ומודה לשר התחבורה ישראל כ"ץ על התמיכה. כביש 200 ישחרר עומסי תנועה בכניסות וביציאות מהעיר ויהווה תוספת משמעותית כציר מרכזי לשדרוג מערך תשתיות הכבישים והתחבורה לרמלה וממנה".

יש לציין, כי כביש 200 מתחבר במחלף בחלקו הדרומי עם כביש 431 ובחלקו הצפוני לכביש 44 בכניסה הצפונית הראשית לעיר. הכביש החדש יעבור ממערב לשכונה החדשה שתבנה "רמלה מערב" ולמעשה יהווה כניסה ראשית נוספת לעיר ממערב ויתחבר להמשך רחוב הזית בו החלו כבר העבודות בתיאום עם תושבי השכונה. יש להדגיש, כי בנייתו של כביש 200 מהווה חלק בלתי נפרד משדרוג מערך הכבישים וצירי התנועה ברמלה.
 
חזרה
Facebook