רמלה - קרובה ללב שלך

,

כתבות 2018 - תשתיות ופיתוח

גשר ההפרדה המפלסית 132 בכניסה הראשית לרמלה ייפתח בקרוב לציבור הנהגים

רמלה - משקיעים יותר בתשתיות התחבורה

גשר ההפרדה המפלסית 132 בכניסה הראשית לרמלה ייפתח בקרוב לציבור הנהגים ראש עיריית רמלה מיכאל וידל: "ההפרדה המפלסית בכניסה הראשית לרמלה 132 המצויה בשלבי בנייה מתקדמים, תפתח על פי התכנון בחודש הבא. ההפרדה תניב פתרון למצוקת הפקקים, ותהווה מנוף לפיתוח העיר ושכונותיה

כל הנכנס בשערי רמלה יכול כבר לראות את  גשר ההפרדה המפלסית 132 שסלילתו מושלמת ממש בימים אלו. אנשי נתיבי איילון  עמלים סביב השעון על השלמת העבודות וסלילת הגשר המרכזי שיהווה את ההפרדה המפלסית שתאפשר נסיעה ללא עצירה על מפגש מסילת הברזל וכביש הכניסה לרמלה מכיוון ת"א.

על פי התכנית, הקמת ההפרדה כוללת בנייתו של גשר באורך של 250 מטר וכביש דו- מסלולי לכל צד ברוחב כולל של כ- 40 מ'. כמו כן ייבנו מדרכות ושבילי אופניים שיתחברו לפארק המסילה וההפרדה המפלסית 208 שנפתחה לתנועה לפני כשנתיים.

ראש עיריית רמלה מיכאל וידל ערך השבוע ביקור בזירת העבודות ועמד מקרוב על סלילתו של הגשר. וידל ציין, כי שוחח בנושא עם שר התחבורה ח"כ ישראל כ"ץ וביקש ממנו לזרז את העבודות ככל שניתן ולקדם את פתיחתה של ההפרדה המפלסית המרכזית לעיר עד סוף 2018. ראש העיר וידל הודה לשר התחבורה ח"כ ישראל כץ, על תרומתו המיוחדת להקמת ההפרדה המפלסית ואמר: "אני מאמין שההפרדה המפלסית המרכזית לעיר תפתח בחודש דצמבר הקרוב. אני רואה חשיבות רבה בהקמתה של ההפרדה המפלסית שתניב פתרון מרכזי לבעיית מצוקת הפקקים בכניסות לעיר, תמנע מפגעי בטיחות  ותהווה מנוף נוסף לפיתוח העיר ושכונותיה".                                                                 

בנוסף מקדמת העירייה גם את הקמתה של ההפרדה המפלסית 210 בצומת תעבורה באמצעות מנהור, זאת בהתאם לסיכום בין עיריית רמלה לרשות העתיקות, המדובר בפרויקט מורכב ביותר וכי הקמת ההפרדה המפלסית בצומת תעבורה תתרום תרומה משמעותית לשדרוג תשתיות התחבורה בעיר, תצמצם את מצוקת הפקקים בכניסות לעיר ותמנע מפגעי בטיחות.
 
 
חזרה
Facebook