רמלה - קרובה ללב שלך

,

כתבות 2018 - תשתיות ופיתוח

ברמלה וסביבתה השקענו בתשתיות התחבורה כ-4 מיליארד שקלים

שר המודיעין והתחבורה ח''כ ישראל כץ:

ברמלה וסביבתה השקענו בתשתיות
התחבורה כ-4 מיליארד שקלים

בפני השר וצוותו שהגיעו לביקור עבודה הוצגו שורה של נושאי תשתיות, תחבורה, כבישים ונושאי בטיחות בדרכים לקידום, המהווים אבן דרך חשובה בפיתוחה של העיר. השר כ"ץ : "יחד נמשיך בקידום הנושאים התחבורתיים שיהפכו את רמלה לעיר מחוברת, נגישה יותר לתושביה והבאים בשעריה"

שר התחבורה  והבטיחות בדרכים ושר המודיעין ח"כ ישראל כץ ואנשי משרדו ביקרו השבוע בספרייה העירונית ברמלה במסגרת פגישת עבודה עם ראש העיר וצוות משרדו. בפגישה נטלו חלק מנכ"ל העירייה רונן עזריה וכל צמרת משרד התחבורה וצוות שר התחבורה בהם מנכ"ל נתיבי ישראל ניסים פרץ, נציגי משרד התחבורה, הרשות הלאומית לבטיחות בדרכים אורגני העירייה ועוד. 

בפני השר וצוותו הוצגו שורה של נושאי תשתיות, תחבורה, כבישים ונושאי בטיחות בדרכים לקידום, המהווים אבן דרך חשובה בפיתוחה של העיר ורווחת תושביה.  השר כ"ץ ציין בדבריו, כי משרדו השקיע ומשקיע ממש בימים אלו מאות מיליונים בבניית תשתיות תחבורה שמקדמות את התפתחותה של רמלה. השר שיבח את שיתופי הפעולה בין משרדו לבין המנגנון העירוני והדגיש, כי ברמלה וסביבתה השקיע משרדו בתשתיות התחבורה כ-4 מיליארד שקלים. כ"ץ : "נמשיך להשקיע בקידומה ופיתוחה של רמלה".

השר בישר בפגישתו, כי על פי התכנון ובהתאם לבקשת העירייה הואצו העבודות להשלמת בנייתה של ההפרדה המפלסית בכניסה הראשית לעיר (132) וכי בהתאם לתוכנית תיפתח ההפרדה לתנועה בדצמבר השנה. כן הוסיפו השר ואנשיו, כי שלב א' של בניית כביש 200 מצוי בשלבים מתקדמים וכי בימים אלה עמלים אנשיו על תכנון בנייתה של ההפרדה המפלסית בצומת תעבורה 210 בעלות של 370 מיליון שקלים.

כן ציינו אנשי השר פרויקטים ותוכניות נוספות לקידום, בהם: פרויקט "מהיר לעיר" שתוקצב ב-109 מיליון שקלים, תוכנית לשדרוג ציר הרצל ויצירת נתיב לתחבורה ציבורית,  נתיב אופניים, החלפת תאורה, גינון ומדרכות לאורך ציר הרצל, קידום בנייתן של שתי תחנות רכבת בסמוך למחנה הבקו"ם שיעבור לעיר בסמוך לקריית האמנים ותחנה נוספת באזור התעשייה.  השר כ"ץ סיכם: "נמשיך לפעול יחד לקידום הנושאים התחבורתיים שיהפכו את רמלה לעיר מחוברת, נגישה יותר לתושביה והבאים בשעריה".
 
חזרה
Facebook