רמלה - קרובה ללב שלך

,

כתבות 2018 - תשתיות ופיתוח

נפתח להרצה ההאב של APPLESEEDS

בשורה ליזמים ברמלה והאזור
ההאב החדש ברמלה של עמותת תפוח הוא חלק מחממה חדשנית שכל כולה מתחם חינוכי טכנולוגי מתקדם שיכלול מרכז הדרכה טכנולוגי ארצי, מרכז ידע קהילתי, אקסלרטור ו-Open Space ליזמים וצעירים- מיקום מושלם לקיים פגישות, אירועיםו- offsites 

בשורה ליזמים צעירים ובוגרים כאחד. ההאב החדש של עמותת תפוח ברמלה נפתח בשבוע שעבר להרצה עד לפתיחתו הרשמית באוקטובר השנה. כזכור נחנך ברמלה הקמפוס הטכנולוגי החדש  של עמותת תפוח בשיתוף עיריית רמלה שישמש כמרכז ידע ליזמים.

המדובר בחממה חדשנית שכל כולה מתחם חינוכי טכנולוגי מתקדם שיכלול מרכז הדרכה טכנולוגי ארצי, מרכז ידע קהילתי, אקסלרטור ו-Open Space ליזמים וצעירים.

ההאב החדש מביא לרמלה שינוי גדול. מיזם שיפרוץ ויזרים חיים, וינגיש עולמות חדשים לכלל אוכלוסיית רמלה וסביבתה.

ההאב החדש הממוקם ברמלה בטבורה של המדינה, 20 דקות ברכבת מתל אביב, יעמיד למשתמשיו עמדות הפעלה במחירים אטרקטיביים. 2 דקות הליכה מתחנת הרכבת והשוק על  שלל  המסעדות שיש לרמלה להציע,   מיקום  מושלם  באמצע  לקיים  פגישות,  אירועים ו- offsites .

בעיריית רמלה ברכו על הפתיחה הקרבה ופעילות הקמפוס הטכנולוגי החדש ברמלה של עמותת תפוח שהוקם בשיתוף העירייה ובסיוען הנדיב של קרן וואהל, קרן ווינברג, קרן היסוד וחברת בזק.

יצוין, כי בנוסף להקמת הקמפוס הטכנולוגי החדש העתיקה עמותת תפוח את משרדיה למתחם החדש שנבנה לצד מה שהיה בעבר מבנה אגף הגבייה בעיריית רמלה ששופץ ושודרג ללא הכר.

עמותת 'תפוח' פעלה מאז ומתמיד בחצר האחורית של ישראל במטרה להוביל את אנשי הפריפריה, להעניק להם השראה ולהצעיד את המדינה ליעדים רחוקים יותר. הבחירה ברמלה, היא הרבה יותר מאמירה של אמונה בעיר רב תרבותית, המהווה מגדלור לחיים משותפים בין יהודים, מוסלמים ונוצרים.

מדובר בהחלטה מבורכת שהיא יותר ממסר חד לצעירי העיר שחלומות מתגשמים ושניתן לפרוץ למחוזות של העצמה טכנולוגית, חברתית כדוגמת פרויקט נטע אותו מובילים בהצלחה רבה ברמלה.

מנכ"לית עמותת תפוח הגב' דפנה ליפשיץ, ציינה כי היא רואה בקמפוס מיזם חברתי והבחירה ברמלה היא משום שהיא מאמינה, כי ברמלה יש עתיד. "מי שרוצה להשפיע בחזיתות החברתיות בישראל גם צריך להיום שם ואנחנו מוכנים להשקיע כדי שיהיה כאן ברמלה טוב יותר". 
 
חזרה
Facebook