רמלה - קרובה ללב שלך

,

כתבות 2018 - תשתיות ופיתוח

ברמלה משתפים את הציבור מתחם הידידות ברמלה יעבור שדרוג ופיתוח סביבתי

ברמלה משתפים את הציבור                                        
מתחם הידידות ברמלה
יעבור שדרוג ופיתוח סביבתי

במסגרת שיתוף הפעולה בין העירייה לבין משרד הבינוי והשיכון ישודרג מתחם הידידות בעיר. עבודות הפיתוח יכללו: שדרוג חזיתות המבנים, הקמת אמפי חדש, מתקני משחק וכושר, מרבצי ישיבה, שדרוג הגינה הקהילתית, בית קפה לנוער, מגרש חנייה ועוד

מאות תושבים וילדים נטלו חלק פעיל באירוע מיוחד שהתקיים השבוע (ראשון) במתחם הידידות בעיר. במסגרת האירוע קיימה העירייה שיתוף ציבור סביב שולחנות עגולים במסגרתם חשפה בפני תושבי השכונה (אברהם הלל והאזור) את התכנית לשדרוג המתחם שיעבור מתיחת פנים בעלות של מיליוני שקלים ושמעה מפי תושבים את דעתם על התכנית.

מנכ"ל העירייה רונן עזריה ציין, כי שדרוג מתחם הידידות הוא פרי של שיתוף פעולה בין העירייה לבין משרד השיכון והבינוי והעומד בראשה השר יואב גלנט. עזריה הוסיף, כי על פי התכנית  משרד השיכון, הרשות הממשלתית להתחדשות עירונית ועיריית רמלה יקדמו את שיפוצו ושדרוגו של מתחם הידידות במרכז העיר ברחוב אברהם הלל.

מנהל הפרויקט לשיקום והתחדשות רמלה במשרד הבינוי והשיכון עו"ד אופיר שמחי, ציין כי שיקום המתחם המאכלס את משרדי קרן רמלה, מחלקות עירוניות כמו קליטה ועלייה, אסטרטגיה, מרכז הגישור, שי"ל, בית המשפט הקהילתי, סיירת הורים, מרכז לימודי לזהירות בדרכים, יכלול שדרוג חזיתות המבנים, הקמת אמפי חדש, מתקני משחק וכושר, מרבצי ישיבה, שדרוג הגינה הקהילתית, בית קפה לנוער, מגרש חנייה ועוד. את התכנון המיוחד למתחם ערך והציג במפגש עם התושבים, האדריכל אלישע האוסמם.

עו"ד שמחי הוסיף, כי לאירוע השיא קדמה עבודת מטה שכללה חלוקת שאלונים לתושבי השכונה בנושא ונערך שיח פתוח עם בני נוער. עוד הדגיש, כי המערכת תלמד את הערות ופניות התושבים כפי שהוצגו במסגרת שיתוף הציבור לטובת שדרוג התכנית. במסגרת הפעילות נהנו ילדי השכונה משלל פעילויות משחק, חברה, ליצנים ורכיבה בטוחה על אופניים במתחם הזהירות בדרכים.

תודה מיוחדת להצלחת האירוע לצוות פרויקט שיקום והתחדשות עירונית, למחלקות הרווחה צוות עבודה קהילתית רו"צ מירב אורנשטיין, מחלקת ספורט ואירועים, רכש, אחזקה, תברואה, גינון, קליטה, מרכז גישור, אגף ההנדסה, זהירות בדרכים ועוד.  
 
 

חזרה
Facebook