רמלה - קרובה ללב שלך

,

כתבות 2018 - תשתיות ופיתוח

רמלה ירושלים ב-20 דקות

רמלה ירושלים ב-20 דקות

שר התחבורה, הבטיחות בדרכים והשר לענייני מודיעין ח"כ ישראל כץ בביקורו ברמלה: נקדם את הקו המהיר לירושלים שיביא את תושבי רמלה לירושלים ב-20 דקות. נמשיך לפעול לקידום ושדרוג תשתיות התחבורה לרמלה וממנה

שר התחבורה הבטיחות בדרכים והשר לענייני מודיעין ח"כ ישראל כץ, בישר בסוף שבוע שעבר בביקורו בעיר, כי במסגרת הקמת תחנת הרכבת החדשה הסמוכה לקריית האומנים, יפעל על פי התכנון קו ישיר מרמלה לירושלים.

השר כץ: "אני רואה חשיבות רבה בחיבור הפריפריה למרכז הארץ ולירושלים. כפי שהנחתי על שדרוג כלל מערך התחבורה ברמלה, כך נקדם את הקו המהיר לירושלים שיביא את תושבי רמלה לירושלים ב-20 דקות. נמשיך לפעול לקידום תשתיות התחבורה לרמלה וממנה".

את דבריו קבע השר במסגרת דבריו בטקס הסרת הלוט על קריאת בית הכנסת החדש בקרית האומנים ברמלה "חזון עובדיה", ע"ש מרן הרב הראשי לישראל הרב עובדיה יוסף ז"ל. השר הודה להנהלת העיר והעומד בראשה מיכאל וידל, על שיתוף הפעולה.

יצוין, כי רק באחרונה נחנכה תחנת הרכבת של רמלה ששודרגה בחניון חדש, פיתוח סביבתי ואולם נוסעים משודרג ומזמין. השר כ"ץ הוסיף, כי רמלה עוברת בימים אלו מהפכה של ממש בחידוש ובנייתם של תשתיות תחבורה המשדרגות את השירות לתושב.                          

על פי התכנון בחודשים הקרובים יחל שלב ביצוע הפרויקט התחבורתי מהיר לעיר. התכנית מהווה פתרון בר קיימא לקידום והעדפה לעידוד ושימוש בתחבורה ציבורית. כמו כן החלה בנייתו של כביש 200 שלב א' על ידי נתיבי איילון, כביש עוקף רמלה המהווה ציר תחבורתי חשוב ומרכזי לעיר המהווה תנאי למימוש תוכנית הבינוי של כ-4,000 יח"ד בשכונת "נאות  יצחק שמיר- רמלה מערב" שבנייתה החלה. כן נמשכות ביתר שאת העבודות לבניית ההפרדה המפלסית בכניסה לעיר הפרדה 132 ונמשכות פעולות התכנון לביצוע מנהור הפרדה 210, צומת תעבורה ותקצובה, השלמת פעולות התכנון לביצוע מחלפוני קלאוזנר וביאליק בכניסות לשכונת קריית האומנים ועוד.
חזרה
Facebook