רמלה - קרובה ללב שלך

,

כתבות 2018 - כללי

תל אביב - רמלה ותחרות האירוויזיון

תל אביב - רמלה ותחרות האירוויזיון

ראש עיריית רמלה מיכאל וידל: אני מברך את משרד התיירות ועיריית ת"א- יפו, על שיתוף הפעולה עם רמלה בתקופת האירוויזיון. אני מאמין שהחיבור יניב לרמלה ואתריה ההיסטוריים חשיפה גדולה יותר

כחלק מההיערכות שמקיימת עיריית תל אביב ומשרד התיירות לקראת תחרות האירווזיון שתתקיים במאי השנה, השתתפו נציגי עיריית רמלה, במפגש מיוחד להקמת מערך מידע מקיף, אודות אטרקציות תיירותיות מרכזיות במטרופולין גוש דן, בהם גם העיר רמלה.

המפגש נערך במעמד ראש עיריית תל אביב רון חולדאי, וגורמי המקצוע, שהציגו אתר תיירות חדש שיכלול מידע גם על אתריה התיירותיים של רמלה שיהיו חלק מחבילת השיווק לאטרקציות תיירותיות.

ראש עיריית רמלה מיכאל וידל, ברך על היוזמה, הודה לראש עיריית ת"א רון חולדאי על ההזמנה וציין, כי בשנים האחרונות חלה עלייה חדה ומוברכת בהיקף התיירים המגיעים לישראל וכי אין ספק שתחרות האירוויזיון תמשוך לארץ תיירים רבים. ראש העיר הדגיש, כי לרמלה פוטנציאל תיירותי רב וכי אתריה ההיסטוריים - בריכת הקשתות, המגדל הלבן, שוק רמלה הצבעוני והמיוחד, מסגדים, כנסיות, מסעדות ועוד,  מושכים בכל שנה עשרות אלפי מבקרים.וידל: "אני מברך על החיבורים שיניבו לרמלה ואתריה חשיפה גדולה יותר בתקופת תחרות האירווזיון ומקווה שאכן שיתוף הפעולה בין הרשויות יביא לעלייה במבקרים גם ברמלה".

את העירייה ייצגו בפגישה חבר המועצה עו"ד רונן רוטשטיין, מנהל מוזיאון רמלה והתיירות רון פלד, מזכירת המוזיאון אורנה שומרון ומנהל מחלקת אירועים וספורט ניסים רון. 
 
חזרה
Facebook