רמלה - קרובה ללב שלך

,

כתבות 2018 - כללי

ברמלה נלחמים בבנייה הבלתי חוקית

ברמלה נלחמים בבנייה הבלתי חוקית

עיריית רמלה ביצעה צו הריסה מנהלי כנגד בעלים של מבנה שנבנה בניגוד לחוק וללא היתר. העירייה רואה בחומרה רבה את הבנייה הבלתי חוקית ובכוונתה להמשיך ולפעול בנחישות למיצוי הדין ואכיפת החוק

עיריית רמלה מחלקת הפיקוח על הבנייה ביצעה בשבוע שעבר צו הריסה מנהלי כנגד בעלים של מבנה בלתי חוקי שנבנה בעיר העתיקה. צו ההריסה בוצע לאחר שבעל הנכס לא נאתר למספר ארכות שניתנו לו להכשרת הבנייה, או להריסתו, זאת במטרה להקל עליו.

המדובר בחשיפת בניית שלד  מבנה ב-2017 בשטח של כ-113.0 מ"ר ללא היתר בנייה ע"י מחזיק הנכס. במקום הודבק צו הריסה מנהלי לפי הנוסח החדש לפי תיקון 116 לחוק התכנון והבנייה.

לאחר עיכובים של למעלה משנה, התקבל בשבוע שעבר הסיוע שאפשר את ביצוע ההריסה באמצעות כלי הנדסי מיוחד לפירוק בטון מזוין. את ההריסה ליווה קונסטרוקטור מטעם העירייה, נציגי המח' הווטרינרית, אגף ההנדסה, פקחי השיטור המשולב ומפקחי מחלקת הפיקוח על הבנייה.    

מעיריית רמלה נמסר, כי העירייה פועלת למען רווחתם ושיפור איכות חייהם של תושבי העיר. העירייה רואה בחומרה רבה את הבנייה הבלתי חוקית ובכוונתה להמשיך ולפעול בנחישות למיצוי הדין ואכיפת החוק, בכל האמצעים העומדים לרשות העירייה כקבוע בחוק - כנגד מפרי חוק התכנון והבנייה ומי שהחוק אינו נר לרגליו.           
 
                     
חזרה
Facebook