רמלה - קרובה ללב שלך

,

כתבות 2018 - כללי

רמלה מחבקת את תושביה הוותיקים

רמלה מחבקת את תושביה הוותיקים

עיריית רמלה הקימה יחידה שתעסוק בקידום פעילויות למען תושביה הוותיקים של העיר. ראש העיר מיכאל וידל: מתוך הכרת הטוב לוותיקי העיר, יש להעניק להם את מיטב הפעילויות לרווחתם ולנוחיותם

במסגרת מדיניות הנהלת העיר והעומד בראשה ראש העיר מיכאל וידל, לקדם פעילות קהילתית בקרב תושביה הוותיקים של רמלה, הוקמה יחידה לקידום פעילות קהילתית במסגרת מחלקת תכנון אסטרטגי וקליטת עלייה.

השבוע קיימה היחידה אירוע ראשון - ערב וותיקים לכ-200 משתתפים. ראש העיר מיכאל וידל בירך את המשתתפים בני כל עדות העיר על גווניה,  ואמר, כי נושא הוותיקים הינו נושא חשוב בראש סדר עדיפויות מתוך הכרת הטוב לוותיקי העיר, להם יש להעניק את מיטב הפעילויות לרווחתם ולנוחיותם.

מנהל המחלקה, אמיר וידר, מציין, כי זו רק תחילת הדרך וכי יוקם מועדון ותיקים בשיתוף הספרייה העירונית בלפר, שיכלול אירועים קהילתיים חברתיים מגוונים וכן, שדרוג והעצמה של מועדונים נוספים ברחבי שכונות העיר. יועצת המחלקה לענייני וותיקים זהבה קורן רוקח, ציינה, כי בימים אלו פועלים לסגירת תכנית מרחבית לכלל ותיקי העיר בפעילויות שונות. שמרית לביוב רכזת תחום תרבות ותיקים בעיר, פועלת בימים אלה להקמת המועדון בספרייה העירונית. וידר: "ברצוננו להודות לכלל ותיקי העיר אשר נוכחו באירוע היה לנו חשוב לשמוע את דעתכם ותודה ששיתפתם אותנו לגבי הנושאים אשר הנכם מעוניינים לקחת חלק. תודה לוותיקיי העיר אשר נרתמו להתנדב למען הכלל".
 
חזרה
Facebook