רמלה - קרובה ללב שלך

,

כתבות 2018 - כללי

יום הרדיו הבינלאומי בפסגות רמלה

יום הרדיו הבינלאומי בפסגות רמלה

תלמידי פסגות בחטיבת הביניים עידנים ברמלה התארחו בשבוע שעבר במיזם "יום הרדיו הבינלאומי" וערכו ביקור ברדיו תל אביב 102FM . התלמידות ליאם סברו ועדן מיכאל, ממרכז 'חינוך לפסגות' רמלה אקדמית חטיבה, בחטיבת ביניים "עידנים" ברמלה, התארחו בתכנית הבוקר של מיה דגן ודפנה לוסטיג.

ליאם, שחולמת להיות שחקנית, שאלה את מיה דגן שאלות מקצועיות בנושא וקיבלה  טיפים להשתלבות בעולם המשחק. בנוסף, בתור רקדנית וכמי שמלמדת ילדות צעירות לרקוד, שאלה ליאם את מיה על עתידה המקצועי של ביתה המקסימה המככבת בערוץ האינסטגרם שלה, ושמחה לשמוע שמיה מעודדת את אמיליה להתפתח לכל כיוון מקצועי שרק תרצה. ליאם ועדן נהנו מאוד מהביקור ברדיו והאירוח בתכנית וסיכמו את החוויה כמוצלחת ומשמעותית ביותר!

תודה גדולה למיה דגן ודפנה לוסטיג וכל צוות רדיו תל אביב 102FM על שיתוף הפעולה.

עמותת 'חינוך לפסגות' פועלת למען צמצום פערים חברתיים, על ידי יצירת שוויון הזדמנויות לילדים ונוער בעלי פוטנציאל למצוינות מהפריפריה החברתית והגיאוגרפית. העמותה מסייעת לאותם ילדים ובני נוער להגיע לפסגה ולממש את יכולותיהם; להצטיין בלימודים, להשתלב באקדמיה ולרכוש השכלה כללית ורחבה, להשתלב בחברה ולהתפתח כאזרחים תורמים וכמנהיגים בעתיד. 

'חינוך לפסגות' פועלת ב-20 ישובים בפריפריה החברתית והגיאוגרפית של ישראל, כאשר העיר רמלה אחת מהם, ובה פועלים 4 מרכזי מצוינות של 'חינוך לפסגות'.
 
חזרה
Facebook