רמלה - קרובה ללב שלך

,

כתבות 2018 - כללי

רמלה על מפת התיירות

רמלה על מפת התיירות
הצלחה לביתן העיר רמלה
ביריד התיירות הבינלאומי
                                     
זו השנה הרביעית ברציפות להשתתפותה של רמלה ביריד התיירות הבינ"ל IMTM בגני התערוכה. גורמי תיירות
מישראל הביעו עניין באתריה ההיסטוריים של רמלה. ראש העיר מיכאל וידל: אני רואה חשיבות רבה במימוש הפוטנציאל וקידום מערך התיירות העירוני

זו השנה הרביעית ברציפות להשתתפותה של רמלה ביריד התיירות הבינ"ל IMTM בגני התערוכה. העירייה וקרן רמלה בשיתוף מנהלת התיירות הציגה במסגרת היריד ביתן שכולו רמלה. תערוכת התיירות הבינלאומית השנתית IMTM - International Mediterranean Tourism Market היא האירוע השנתי הוותיק והמרכזי של תעשיית התיירות בישראל.

ראש העיר מיכאל וידל, בירך על השתתפות העירייה ביריד התיירות הבינ"ל וציין, כי  נושא קידום התיירות לעיר ומימוש הפוטנציאל של רמלה על שלל אתריה ההיסטוריים ושוקיה, מצוי על שולחנה של הנהלת העירייה שרואה בנושא חשיבות רבה. וידל: "לרמלה היסטוריה עתיקה ומפוארת המלמדים על מעמדה החשוב בימי קדם. אתריה המרכזיים וההיסטוריים מהווים אבן שואבת לאלפי מטיילים, חוקרים והיסטוריונים לאורך הדורות. אני רואה חשיבות רבה במימוש הפוטנציאל וקידום מערך התיירות העירוני".

רה"ע הוסיף, כי בימים אלה ממש מבצעת העירייה בשיתוף משרד התיירות שורה של פרויקטים לשדרוג מוזיאון רמלה ותצוגת הקבע, שדרוג בריכת הקשתות וכלל השילוט התיירותי בעיר בעלות של מיליוני שקלים. 

מנהל המוזיאון והתיירות רון פלד ציין, כי התערוכה מיועדת לכל העוסקים בענפי התיירות השונים - תיירות פנים, תיירות נכנסת וכן מדינות וגורמי תיירות מאגן הים התיכון לדבריו השתתפות העירייה ביריד היא פעולה נוספת לקידום מערך התיירות בעיר.

יצוין, כי בביתן הרמלאי הוצגו אתרי התיירות של רמלה וכן טעימות מהשוק ומתקן הטבעת המטבעות העתיקים של המוזיאון העירוני. גורמי תיירות מישראל הביעו עניין בביתן ובמה שיש לרמלה להציע לקבוצות, משפחות ומטיילים באשר הם וסוכני נסיעות נרשמו לסיורי חשיפה בעיר. על הפקת הביתן ותפעולו בימי היריד עמלו צוות מוזיאון רמלה, אורנה שומרון  ושמעון שלום. במסגרת היריד נחשפו אתרי הייחודיים של העיר בהם: שוק רמלה, מוזיאון רמלה, המגדל הלבן, בריכת הקשתות, בית הכנסת הקראי, הכנסייה הפרנצ'יסקאנית, הכנסייה האורתודוכסית, המסגד הגדול ועוד.
 
חזרה
Facebook