רמלה - קרובה ללב שלך

,

כתבות 2018 - כללי

אלוף פיקוד העורף תמיר ידעי, בביקורו ברמלה: ברמלה נעשתה התקדמות ניכרת בהכשרה ובאימונים בחירום

אלוף פיקוד העורף תמיר ידעי, בביקורו ברמלה:

ברמלה נעשתה התקדמות ניכרת
בהכשרה ובאימונים בחירום

ראש עיריית רמלה מיכאל וידל אירח השבוע במרכז ההפעלה העירוני בחירום, את אלוף פיקוד העורף, תמיר ידעי. וידל: אני רואה חשיבות עליונה בתפיסת המערך העירוני בחירום, שדרוגו ומוכנות גבוה של המנגנון העירוני 

ראש עיריית רמלה מיכאל וידל, אירח השבוע (יום א') את אלוף פיקוד העורף תמיר ידעי, במסגרת ביקור עבודה במרכז ההפעלה העירוני בחירום. ראש העיר מיכאל וידל, ברך את האלוף על ביקורו וציין: "אני רואה חשיבות עליונה בתפיסת המערך העירוני בחירום, שדרוגו ומוכנות גבוה של המנגנון העירוני בחירום. אימון ותרגול המערך העירוני מתקיים לאורך כל השנה, בהתאם לתפיסת ההפעלה החדשה בחירום, בשיתוף פיקוד העורף, רח"ל ובהתאם לתכנית העירייה מחלקת הביטחון".

ראש העיר הפנה לאלוף הפיקוד מספר בקשות בהן: אישור ותקצוב למערכות תומכות בעורף, תמיכה בשדרוג מרכז ההפעלה והגברת רמת הביטחון בעיר בשגרה ובחירום, הציג בפניו את נושא סוגיית פערי המקלוט ועוד.

מנכ"ל העירייה רונן עזריה, העניק סקירה מקיפה על העיר רמלה, היותה עיר רב תרבותית, שכונותיה הוותיקות שמרביתן ללא מיגון, תפעול מערך החירום, קשרי עבודה עם פיקוד העורף, רח"ל, מענה לתרחיש ייחוס לעיר במקרה חירום ומלחמה, שדרוג מרכז ההפעלה, העתקת המוקד העירוני למרכז ההפעלה החדש ועוד.

אלוף הפיקוד ידעי, העניק סקירת חירום על תרחישי האיום והסכנות שעומדות בפתח, שיבח את ההערכות העירונית בחירום והדגיש, כי הוא רואה חשיבות מרכזית במוכנות העיר, ביצוע הכשרות בחירום, מתן מענה בניהול משברים. האלוף ידעי: "ניתן לראות שנעשתה ברמלה התקדמות בתחום ההכנה לחירום לאורך השנים וזה ניכר באופן משמעותי בהכשרת האנשים לחירום, במודעות ובאימונים שנעשים באופן שוטף. יישר כוח על עשייתכם.
כל מה שהרשות תבצע בשגרה כהכנה לחירום, יקדם את מוכנותה ואת השירותים החיוניים בה,

ובכך תימדד כשירותה בחירום".
 
חזרה
Facebook