רמלה - קרובה ללב שלך

,

כתבות 2018 - כללי

רמלה זכתה באות רשות מעודדת עלייה

רמלה זכתה באות רשות מעודדת עלייה

במסגרת מיזם חדש של ההסתדרות הציונית והמרכז לשלטון מקומי, קיבל השבוע ראש עיריית רמלה מיכאל וידל, הודעה על הזכייה - "רמלה חשפה עולם מלא של עשייה ציונית לעידוד עלייה בקרב יהדות התפוצות". וידל: אני מודה על הבחירה ורואה חשיבות רבה בעידוד העלייה לעירנו האהובה והרב תרבותית

רמלה זכתה באות "רשות מעודדת עלייה" מטעם ההסתדרות הציונית העולמית ומרכז השלטון המקומי. את ההודעה על הבחירה קיבל השבוע ראש עיריית רמלה מיכאל וידל מיו"ר המרכז לשלטון מקומי וראש עיריית מודיעין חיים ביבס, ומנכ"ל המרכז לשלטון מקומי שלמה דולברג. יצוין, כי מדובר במיזם חדש הכולל תהליך ההערכה מקצועית שהתבצע ע''י וועדת הבחירה בהתאם לחומרים שהוגשו מטעם נציגי הרשויות ולווה ע''י יועצת ארגונית.

ראש עיריית רמלה מיכאל וידל, ברך את הנהלות ההסתדרות הציונית והמרכז לשלטון מקומי על הבחירה ברמלה והדגיש, כי רמלה עיר קולטת עלייה, בה חיים עולים חדשים שהגיעו והתיישבו ברמלה מ-93 מדינות שונות.

וידל:  "העיר רמלה קולטת עולים חדשים באהבה. רמלה ערוכה לקליטת כל עולה חדש בשיתוף משרד הקליטה והעלייה, הסוכנות היהודית ושותפים נוספים. ברכות לצוות מחלקת הקליטה בעיריית רמלה בניהולו של אמיר וידר" . ראש העיר הוסיף, כי הוא רואה חשיבות רבה בעידוד העלייה וכי העולים החדשים המגיעים לרמלה זוכים לסל שירותים מגוון שכולל ליווי בצעדיהם הראשונים באמצעות רכזי קליטה דוברי השפה בתחומי התעסוקה, חינוך, רווחה, תרגום מסמכים, ליווי מול מוסדות ועוד.

בהודעה שקיבל ראש העיר נכתב בין היתר, כי במסגרת המועמדות העירונית חשפה רמלה בפני ועדת השופטים, "עולם מלא של עשייה ציונית לעידוד עלייה בקרב יהדות התפוצות. פועלכם לקידום עלייה הוצג בפני וועדת הבחירה ונמצאה ראויה לציון והערכה. ועדת הבחירה החליטה, כי בקטגוריית ערים בינוניות, הרשות המקומית רמלה נמצאה ראויה לאות הערכה". טקס הענקת תעודת ההצטיינות יתקיים ב-6 למרץ השנה.
 
חזרה
Facebook