רמלה - קרובה ללב שלך

,

כתבות 2018 - כללי

רמלה - מחזקים את שיתופי הפעולה בין האוניברסיטה הפתוחה לקמפוס נבון

רמלה - מחזקים את שיתופי הפעולה בין
האוניברסיטה הפתוחה לקמפוס נבון
ראש עיריית רמלה, מיכאל וידל: אני מברך על הפעילות המשותפת וקורא להגדלת שיתופי הפעולה, המייצרים הזדמנויות נפלאות לתושבי רמלה להשתלב בעולם האקדמיה.

ראש עיריית רמלה מיכאל וידל, אירח השבוע (יום ראשון ( בקמפוס נבון את מנכ"ל האוניברסיטה הפתוחה עמית שטרייט וסמנכ"לית האוניברסיטה חנה קליין, במסגרת הידוק שיתופי הפעולה בין עיריית רמלה, קמפוס נבון והאוניברסיטה.

ראש העיר וידל הודה לשטרייט על ביקור וציין, כי הוא רואה חשיבות רבה בהנגשת לימודים אקדמיים לתושבי העיר ליד הבית. וידל: "כבוגר תואר ראשון באוניברסיטה הפתוחה, אני יכול להעיד על איכות הלימודים הטובה וההכשרה האקדמית באוניברסיטה הפתוחה שפותחת דלתות בעולם התעסוקה. אני מברך על הידוק הפעילות המשותפת וקורא להגדלת הפעילות ושיתופי הפעולה המייצרים הזדמנויות נפלאות לתושבי רמלה להשתלב בעולם האקדמיה".

מר שטרייט הודה לרה"ע ומנהלי קמפוס נבון על הביקור, שוחח עם סטודנטיות והדגיש את החשיבות שהוא רואה בהרחבת תחומי הלימוד והתמיכה של האוניברסיטה להצלחת הסטודנטים להגיע להישגים. מנהל קמפוס נבון דרור קורת, העניק סקירה במסגרתה לומדים בקמפוס במסגרת האוניברסיטה למעלה מ-300 סטודנטים.

נכחו סגן ראש העיר מאור אשש, מנכ"ל העירייה רונן עזריה, עוזר רה"ע שמואל בן מרדכי, מ"מ מנכ"ל קרן רמלה לירון סולימאני, אביגיל שכנר, מנהלת השלוחה של האוניברסיטה הפתוחה בקמפוס נבון וסטודנטיות תושבות העיר, שסיפרו על הלימודים ליד הבית, העזרה העירונית, המלגות להן הן זוכות, תגבורים שעוזרים להצלחתם ועוד.

כן הוצגה בפני מנכ"ל האוניברסיטה הפתוחה, הבקשה להפוך את רמלה למרכז בחינות, התכנית להגדלת מערך הסטודנטים ללימודי תואר שני, שימור הסטודנטים, הפניה למלגות, מעקב על תכניות הלימודים, שמירה על קשר רציף המעניקה תחושה של לימודים ליד הבית, שיפור השירות, הגדלת מספר הלומדים, הגדלת תחומי הלימוד ועוד.
 
חזרה
Facebook