רמלה - קרובה ללב שלך

,

כתבות 2018 - כללי

נחנך מגרש "שחבק" בשכונת אג"ש ברמלה

נחנך מגרש "שחבק"
בשכונת אג"ש ברמלה

ראש עיריית רמלה מיכאל וידל: "אני רואה חשיבות רבה בבניית תשתיות ספורט בכלל השכונות בעיר, עידוד פעילות הפנאי ועידוד הספורט. כפי שהבטחתי, אני שמח על חנוכת המגרש שישמש את כלל ילדי ותושבי השכונה"

בשעה טובה ומוצלחת נחנך השבוע (יום שלישי) בשכונת אג"ש ברמלה, מגרש "שחבק" המשמש כמגרש קט רגל, על משטח דשא סינטטי. הטקס נערך במעמד ראש העיר מיכאל וידל, רעייתו אירית, סגניו אברהם אילוז ומאור אשש, חברי המועצה עו"ד ראיס אבו סייף, מינו אבו לאבן, נאיף אבו סוויס, מנכ"ל העירייה רונן עזריה, תושבים ועובדי המנגנון העירוני.

רה"ע וידל: "אני רואה חשיבות רבה בבניית תשתיות ספורט בכלל השכונות בעיר, עידוד פעילות הפנאי ועידוד הספורט. כפי שהבטחתי, אני שמח על חנוכת המגרש שישמש את כלל ילדי ותושבי השכונה ומודה מקרב לב לידידתי שרת התרבות והספורט ח"כ מירי רגב, על היענותה לפנייתי ותמיכתה בהקמת המגרש".

ראש העיר ציין, כי מדובר במגרש איכותי שכלל בבנייתו תשתיות ניקוז, משטח גומי, תאורה, גידור ועוד. ראש העיר ציין בדבריו, כי בקרוב תחלנה העבודות במקום להקמת גן עם מתקני משחקים והצללה וסלילת כביש אספלט שיכלול חניות. במסגרת האירוע התקיים משחק ראווה בין קבוצת תלמידים מבית הספר אבן סינא לבין קבוצה תלמידים נוספת מחוזקת בראש העיר וחברי מועצה. את האירוע הפיקו מחלקת ספורט ואירועים בניהולו של ניסים רון שאף ברך על חנוכת המגרש.
 
 
חזרה
Facebook