רמלה - קרובה ללב שלך

,

כתבות 2018 - כללי

5 מתחמים נוספים חוברו למערך המצלמות החדשות ברמלה

5 מתחמים נוספים חוברו למערך
המצלמות החדשות ברמלה     

נמשך מיזם התקנתם של 156 מצלמות (שלב א') ברחבי רמלה. פרויקט המצלמות הוא פרי יוזמת עיריית רמלה, המשרד לביטחון פנים. ראש העיר מיכאל וידל: "המצלמות יניבו הרתעה משמעותית ויהוו מרכיב חשוב במוגנות ויחזקו את תחושת הביטחון"

נמשכות ביתר שאת העבודות לביצוע שלב א' בהצבתן של כ-156 מצלמות ומערכות כריזה חדשות ואיכותיות בשורה של אתרים שונים ברחבי העיר. יצוין, כי בשבוע האחרון הסתיימו התקנתם וחיבורן למוקד העירוני של 5 מתחמים נוספים בהם: גן גולדה, גן ששת הימים, מתחם המתנ"ס התורני,  כיכר טייטלבאום ופארק עופר.

ראש עיריית רמלה מיכאל וידל, ציין כי רישות העיר במצלמות יתרום תרומה חשובה למען חברה נקייה מאלימות וונדליזם.  הוא הדגיש, כי הצבת המצלמות בעיר הוא צעד חשוב למיגור האלימות. וידל:  "המצלמות יניבו הרתעה משמעותית ויהוו מרכיב חשוב במוגנות, ויגבירו את המודעות למאבק בנגע האלימות". הצבתן של המצלמות מתבצעת במסגרת יוזמה עירונית ומימוש התכנית להגברת תחושת הביטחון ברמלה. במסגרת התכנית פרי יוזמת העירייה בשיתוף המשרד לביטחון פנים ומשטרת ישראל, יוצבו המצלמות בגנים הציבוריים, הפארקים, בכניסות לעיר, בצירי התנועה המרכזיים, במתחמי חינוך תרבות ונוער.

ראש העיר וידל, הודה לשר לביטחון פנים ח"כ גלעד ארדן, על תמיכתו ותמיכת משרדו במימוש הפרויקט החשוב התורם תרומה חשובה לביטחון התושבים. יש לציין, כי מדובר במערך מצלמות איכותי וחדיש שיהווה מקור לבקרה על מוקדי אלימות איתור מוקדם והכוונת גורמי אכיפה לצורך מניעתה והכוונת כוחות תגובה לטיפול.
 
חזרה
Facebook