רמלה - קרובה ללב שלך

,

כתבות 2018 - כללי

מחבקים את אקים רמלה

מחבקים את אקים רמלה

שר התחבורה ח"כ ישראל כ"ץ, הפתיע והגיע לערב מיוחד לציון יום ההתרמה הארצי לאקים ברמלה. השר הודה בחום לכלל הפעילים הראויים לכל שבח. רה"ע רמלה מיכאל וידל: הדאגה לאוכלוסייה עם צרכים מיוחדים היא ערך עליון

שר התחבורה והשר לענייני מודיעין ח"כ ישראל כ"ץ, הפתיע והגיע לערב מיוחד לציון יום ההתרמה הארצי לאקים שהתקיים השבוע. השר  כ"ץ הגיע לאירוע לאור בקשתו של ראש עיריית רמלה מיכאל וידל, שרואה בתמיכה ועזרה לשונה בחברה ערך עליון. השר כ"ץ ברך את כל פעילי אקים הפועלים למען ילדי משפחות אקים באהבה רבה ובערבות הדדית הראויה לכל שבח.

רה"ע וידל הודה לשר על דבריו המרגשים והדגיש, כי הוא פועל  למען חיזוק התמיכה באוכלוסייה בעלת מוגבלות שכלית והתפתחותית. וידל: "אני רואה חשיבות רבה בדאגה לאוכלוסיה עם צרכים מיוחדים. זהו ערך עליון בקביעת אופייה המוסרי והערכי של החברה.

לכל אדם קיימת הזכות הבסיסית לחיות חיים נורמאליים. אני מודה לכלל התושבים שהרימו תרומה ביום ההתרמה הארצי של אקים, יבורכו כולם".

באירוע המרגש השתתפו ראש עיריית לוד עו"ד יאיר רביבו שברך, סגני רה"ע רמלה אברהם אילוז, מאור אשש, אברהם דוזרייב, נשיאת אקים רעיית רה"ע אירית וידל, מתנדבים, ובני משפחת אקים רמלה. יו"ר אקים רמלה וסגן יו"ר אקים ישראל, בני פרג'ון הודה בהתרגשות לשר על התייצבותו המעניקה תמיכה ערכית למשפחת אקים. "אני מודה לכולם, רק יחד נגשים חלומות".
 
חזרה
Facebook