רמלה - קרובה ללב שלך

,

כתבות 2018 - כללי

תתחדשו - מלגת שיקום שכונות להכשרה מקצועית חוזרת לרמלה

תתחדשו - מלגת שיקום שכונות                     
להכשרה מקצועית  חוזרת לרמלה
עיריית רמלה, פרויקט שיקום והתחדשות העיר, מרכז קשתות והמרכז להון אנושי, מעניקים לך הזדמנות לקדם את
העתיד התעסוקתי שלך באמצעות מלגה למימון הכשרה מקצועית והשלמת השכלה. ראש העיר מיכאל וידל: ההכשרות
המקצועיות יסייעו לתושבי רמלה לרכוש מקצוע ולקדם את הקריירה התעסוקתית
 

בתום עבודת מטה מאומצת של נציגי עיריית רמלה, פרויקט שיקום שכונות והתחדשות העיר, מרכז קשתות והמרכז לפיתוח ההון האנושי, ניתן  לבשר לתושבי העיר הגרים בשכונות המוגדרות "שיקום שכונות", כי הם זכאים לסיוע במימון לימודים מקצועיים.

מנהל פרויקט שיקום והתחדשות העיר, משרד הבינוי והשיכון, עו"ד אופיר שמחי, שהוביל את הפרויקט ציין, כי הזכאות למימון הלימודים תעשה באמצעות מלגה מיוחדת. לדבריו כוונת המיזם היא לעודד לימודי הכשרה מקצועית והשלמת השכלה ומתוך הבנה, כי כיום ההכשרות המקצועיות מאפשרות קידום תעסוקתי ואישי המקדם את הסיכוי למצוא עבודה בתחום עיסוק חדש, ואו לשפר ולשדרג את המעמד בעבודה קיימת.

ראש עיריית רמלה מיכאל וידל, ברך על המיזם והדגיש, כי הוא רואה חשיבות רבה בקידום ועידוד הלימודים במוסדות להשכלה גבוה, הכשרה מקצועית והשלמת השכלה המאפשרים רכישת מקצוע לחיים. במסגרת זו מבצעת העירייה בשיתוף מרכז צעירי קשתות ופרויקט שיקום והתחדשות העיר שורה ארוכה של פעילויות לטובת צעירי העיר.

וידל: "מדובר בהזדמנות מיוחדת, אני מציע לכל המעוניינים המבקשים לרכוש השכלה מקצועית – הכשרה מקצועית, להגיע למרכז קשתות 360 ולבחון את כל האפשרויות והמלגות השונות הקיימות עבורכם, בהצלחה".

מנהל קמפוס נבון וקשתות מרכז צעירים ופיתוח ההון האנושי ברמלה, דרור קורת: "לימודי מקצוע זה אחד מאפיקי הקידום המוצלחים ביותר והמרכזיים עבור רבים מהצעירים שלנו אני שמח וגאה על כך שהצלחנו להחזיר את התקציב ומודה לראש העיר מר' מיכאל וידל ועו"ד אופיר שימחי מנהל פרויקט שיקום והתחדשות העיר, על האפשרות לעזור במימון הלימודים. בקמפוס "נבון" (השפלה) אנו מציעים מסלולי לימוד רבים ומגוונים בפיקוח משרד העבודה ואני ממליץ לצור קשר ולהירשם כבר למחזור הקרוב".

יצוין, כי המלגה ניתנת ע"פ קריטריונים קבועים, אשר מידע עליהם ניתן לקבל במרכז קשתות  והמרכז להון אנושי . יש להדגיש, כי ההחלטה על כיוון תעסוקתי ובחירת תחום הלימודים וההכשרה היא בעלת חשיבות רבה, מאחר ומדובר על רכישת מקצוע, אשר ישפיע רבות על עתיד הצעירים המבקשים לרכוש מקצוע.

זו הסיבה שעיריית רמלה ומרכז קשתות מעמידים לרשותך יועצים מקצועיים שיוכלו לסייע ולפרוס בפנייך את האפשרויות הרבות הקיימות עבורך. 
מידע נוסף במרכז קשתות 073-2409730 או באתר קשתות kshatot.co.il
 
חזרה
Facebook