רמלה - קרובה ללב שלך

,

כתבות 2018 - כללי

יש "פוטנציאללה" ברמלה

יש "פוטנציאללה" ברמלה

הפרויקט החברתי "פוטנציאללה" פרי יוזמתה של ליאת רבנר, מי שכיהנה כמ"מ רה"ע רמלה לשעבר זוכה להצלחה. המיזם מאפשר לתלמידים מפגש עם דמויות מפורסמות מעולם המוסיקה, הצבא, התקשורת והפוליטיקה, החושפים בפניהם את סיפוריהם מעוררי ההשראה והאמונה. השבוע זכו תלמידי י' עמל הרב תחומי, למפגש מרגש עם הזמר והיוצר שמעון בוסקילה. רה"ע רמלה מיכאל וידל, ברך: מדובר במיזם חברתי וערכי המחזק ומעניק לתלמידים את האמונה שניתן להגיע להישגים ולהגשים חלומות

פרויקט "פוטנציאללה" אותו מובילה ליאת רבנר, מי שהייתה סגנית וממלאת מקום ראש עיריית רמלה, הינו פרויקט העצמה לתלמידי כיתה י' בביה"ס הרב תחומי עמל ע"ש יגאל אלון ברמלה. במסגרת הפרויקט מפגישה רבנר את התלמידים עם דמויות מעולם המוסיקה, הצבא, התקשורת והפוליטיקה, החושפים בפני התלמידים את סיפוריהם מעוררי ההשראה, אמונה וחזון אישי. 
ראש עיריית רמלה מיכאל וידל, ברך על היוזמה והדגיש: "יש לנו תלמידים מוכשרים ונהדרים. תלמידי רמלה יכולים להגיע לכל משרה ותפקיד בכל תחומי החיים. מדובר במיזם חברתי וערכי המחזק ומעניק לתלמידים את האמונה שעם רצון אמיתי, התמדה ודבקות במשימה ניתן להגיע להישגים ולהגשים חלומות. אני מודה לליאת רבנר, בת העיר רמלה על היוזמה. בכוונתי להצטרף ולקחת חלק במיזם החינוכי החשוב".

השבוע התארח בבית הספר, הזמר שמעון בוסקילה. רבנר ראיינה אותו מול התלמידים בכדי לחשוף את סיפורו האישי הנוגע ללב כילד יחיד מנתיבות, שהתייתם מאם בגיל 9 וגדל עם אב המכור לטיפה המרה. בוסקילה הנער שהתנחם בגיטרה ובמוסיקה, התגלה במקרה ע"י הזמר שלמה ארצי ומאז השתנו חייו. כיום בוסקילה הוא יצרן להיטים שכתב לזמרים רבים בארץ והוא אחד הזמרים המושמעים בישראל. בסיום המפגש המרגש בוסקילה הזמין את כל התלמידים לשיר איתו יחד את השיר "יא מאמא", שיר געגועים לאימו.
רבנר: "יזמתי את "פוטנציאללה" בכדי להעצים את בני הנוער בבחירות האישיות שלהם, בכישוריהם ובידיעה שמותר להם לחלום על כל דבר ולהצליח. מדי יום ביומו לכל אדם יש בחירה, וסך כל הבחירות הללו הופכים לחיים שלנו. אני מנסה להעביר לתלמידים שכל אחד מהם מורכב ממטען משפחתי  גיאוגרפי, חברתי, סוציאלי ורגשי שונה ואלה הם המרכיבים את ההצלחות שלו, את החלומות שלו ואת העתיד שלו. אני מאושרת שהמיזם זוכה להצלחה".

מנהל בית הספר ברק פרידמן: "איזה כיף שיש אנשים מחוץ למערכת החינוך שבמקום לבקר באים ועושים, שרוצים לעשות מעשה חינוכי . לשנות, לטפח ולהגשים את הפוטנציאל שיש בכל ילד וילד. בשבועות האחרונים, הגברת רבנר משקיעה מזמנה ומרצה בהתנדבות כדי לבוא ולהפגיש את הילדים שלנו עם החלומות שלהם ולעזור להם להאמין.  ליאת מדברת עם הילדים בגובה העיניים ורוצה להביא את הילדים להבנה שאם יש לך חלום עליך לצאת ולהגשים אותו!".
 

חזרה
Facebook