רמלה - קרובה ללב שלך

,

כתבות 2018 - כללי

נמשכת מגמת הביקוש לדיור ברמלה

נמשכת מגמת הביקוש לדיור ברמלה                          
"ידיעות אחרונות" קבע: רמלה שיאנית עליית המחירים והביקוש לדיור בארץ

עיתון " ידיעות אחרונות" קבע השבוע: רמלה היא שאינית עליית המחירים של דירות 4 חדרים בארץ. העיתון חשף, כי מגמת עליות מחירי הדיור ברמלה נמשכת למרות בלימה במחירי הדירות ברחבי הארץ. ראש עיריית רמלה מיכאל וידל: הנתונים משקפים ביקוש רב לדיור ברמלה, הנתונים מצביעים על האמון הרב לה זוכה העיר בקרב זוגות צעירים ורוכשי דירות

רמלה על מפת הביקוש הארצי לדיור. עיתון "ידיעות אחרונות" חשף במדורו "ממון"  כי רמלה היא שיאנית עליית מחירי דירות 4 חדרים בארץ. בכתבה שפרסם כתב "ידיעות אחרונות" עופר פטרסבורג, נחשף  כי בשנה האחרונה החלה בלימה במחירי הדיור.  יחד עם זאת קובע העיתון, כי בדיקה מעמיקה שנערכה על-ידי גורמי מקצוע בענף השמאות, חושפת, כי מאז כינון הממשלה בשוק הדיור ב-16 ערים שנסקרו במיוחד (דירת 4 חדרים) עלו מחירי הדירות      ב-14 ערים. "ממון" קובע כאמור, כי בראש הרשימה ניצבת רמלה עם עלייה של 29.7% מאז כינון הממשלה, כאשר רק בשנה האחרונה טיפסו מחירי הדירות ברמלה ב-6%.

ראש עיריית רמלה מיכאל וידל הביע סיפוק מהנתונים ואמר: "הנתונים משקפים ביקוש רב לדיור ברמלה, הנתונים מצביעים על האמון הרב לה זוכה העיר בקרב זוגות צעירים ורוכשי דירות המבקשים לקבוע את ביתם ברמלה. רמלה מצויה בתקופת צמיחה ופיתוח גדולה וכי הביקוש לנדל"ן ברמלה נמצא בקו עלייה מתמיד. רמלה מציעה לזוגות הצעירים סל שירותים מגוון ומקצועי ומערכת חינוך מהטובות במדינה".

יש לציין, כי רבים מרוכשי הדירות החדשות בעיר הם זוגות צעירים שבחרו בעיר, הן בשל סל השירותים העירוני ומערכת החינוך שזוכה להשקעות רבות, והן בשל המחיר האטרקטיבי ביחס לעיר הממוקמת בטבורה של המדינה על צירי כבישים מרכזיים בהם כבישים 44 ,40 ,1,6, 431.

יצוין, כי בימים אלו נמצאת בעיצומה בנייתה של השכונה החדשה "נאות שמיר" (רמלה מערב) בה אמורות  להיבנות על פי התכנון כ- 4,000 יח"ד.  התוכנית כוללת תמהיל דירות מגוון: כ- 20% יחידות דיור קטנות לזוגות צעירים,  יחידות לדיור מוגן, לרבות דירות 4-5 חדרים, דירות גן, דירות גג ועוד. המדובר במתחם בעל אופי אורבאני מודרני ומוקפד, המשלים וממשיך את הרצף העירוני של השכונות הוותיקות הבנויות, עד לגבולה המערבי של העיר. המתחם כולל שימושים מעורבים של מסחר ותעסוקה לאורך השדרה הראשית, מערך רחובות עם מדרכות רחבות, שבילי אופניים, נטיעות עצים, ריהוט רחוב, תחבורה ציבורית, מבני ציבור, מוסדות חינוך וקהילה.
 
חזרה
Facebook