רמלה - קרובה ללב שלך

,

כתבות 2018 - כללי

ברמלה משקיעים יותר באיכות הסביבה

ברמלה משקיעים יותר באיכות הסביבה

השר להגנת הסביבה לירושלים ומורשת ח"כ זאב אלקין, הגיע לביקור עבודה ברמלה במסגרת הזמנתו של ראש העיר מיכאל וידל: "אני מודה לשר אלקין על הביקור ועל היענותו לקדם פתרונות לסוגיות והמטרדים הסביבתיים בעיר"

השר להגנת הסביבה לירושלים ומורשת ח"כ זאב אלקין, מנכ"ל משרדו ישראל דנציגר, מפקד המשטרה הירוקה יוסי בר, מנהל מחוז המרכז גידי מזור וצוות לשכתו, ערכו בסוף שבוע שעבר ביקור עבודה ברמלה. השר אלקין הגיע לביקור במסגרת פנייתו והזמנתו של ראש עיריית רמלה מיכאל וידל.

ראש העיר הודה לשר על היענותו להגיע לעיר בפעם השנייה בתוך שנה. וידל  הזמין את השר וצוותו לשטח הסמוך לג'ואריש בו מושלכת פסולת בניגוד לחוק והציג בפניו  שורה של נושאים לקידום בתחומי איכות הסביבה.

וידל הדגיש בדבריו סוגיות איכות סביבה, בהן: מטרדי זיהום אוויר, הצבת ניידת לניטור אוויר בעיר, מיגור תופעות השלכת פסולת ברשות הרבים ומפגעי השריפות, חריגות רעש בתפילות המואזין, סיוע בהקמת כלביה ועוד.

השר אלקין ציין כי יפעל עם צוות משרדו לקידום הנושאים שהוצגו בפניו והודה לראש העיר על הביקור. וידל: "אני מודה לשר אלקין על הביקור ועל היענותו לקדם פתרונות לסוגיות השונות שהוצגו בפניו. יחד נמגר את כל אותן תופעות חריגות הפוגעות באיכות החיים. רק בכוחות משותפים של כלל הגורמים המשרד להגנת הסביבה, המשטרה, המשטרה הירוקה והרשות, נוכל לתת מענה לחיסול המפגעים". בסיור נטלו חלק סגני רה"ע אברהם אילוז, מאור אשש, אברהם דזורייב, מנכ"ל העירייה רונן עזריה, מנהלת היחידה להגנת הסביבה בעיריית רמלה שרון אטנר וצוותה, גורמי מקצוע ואורגני העירייה.
 
חזרה
Facebook