רמלה - קרובה ללב שלך

,

כתבות 2018 - כללי

רמלה ''בעקבות הלב''

רמלה ''בעקבות הלב''

במסגרת אירועי חנוכה של המדור לתרבות תורנית במחלקת ספורט ואירועים בעירייה, התקיימה ההצגה "בעקבות הלב" בהיכל התרבות, בכיכובם של שולי רנד, מאיר סויסה וישי לפידות. ההצגה עסקה במידות הראויות בין אדם לחברו ושילוב בעלי מוגבלות בתוך החברה.

האירוע נפתח בדברי ברכה של ראש העיר מיכאל וידל, אשר הודה לשר החינוך נפתלי בנט על הסיוע בחנוכה ובמהלך כל השנה בפעילות ואירועי התרבות התורנית בעיר.

אליקים ויסנשטרן מנהל התרבות התורנית, הודה לכל 700 המשתתפים מרמלה והסביבה שהגיעו למרות הגשם השוטף כדי לצפות בתרבות יהודית ערכית וחווייתית דווקא בימי החנוכה המסמלים יותר מכל את ניצחון הרוח של התרבות היהודית.

במהלך ימי החנוכה השתתפו אלפי תושבים באירועי תרבות תורנית רבים בכל רחבי העיר שכללו בין היתר:   תאטרון בובות בשלושה מוקדים וההצגה "המעיל שהציל", הפנינג חנוכה בקריית מנחם ובהיכל התרבות, מופעים חגיגיים עם יניב בן משיח ומידד טסה, הדלקת נרות חגיגית עם ראש העיר וחברי המועצה, פרויקט "גרים קרוב" בעשרות בתים משותפים בעיר, פעילות חינוכית לחנוכה בבתי הספר עם תלמידי ישיבת חשמונאים, אירועים מיוחדים לצעירים וצעירות.  חלק מהאירועים התקיימו בסיוע של משרד הפריפריה.
 
 
חזרה
Facebook