רמלה - קרובה ללב שלך

,

כתבות 2018 - כללי

דירקטוריון והנהלת חברת ''עמידר החדשה'' קיימו סיור מקצועי בעיר רמלה

ברמלה קשובים לשטח
דירקטוריון והנהלת חברת ''עמידר החדשה''  קיימו סיור מקצועי בעיר רמלה

לראשונה קיימה "עמידר החדשה" ישיבת דירקטוריון ברמלה. ראש עיריית רמלה מיכאל וידל, הודה לדירקטוריון החברה והנהלתה: "אני מאמין, כי שורת פעולות החברה לרווחת תושבי העיר, יצעידו את רמלה לתנופה והישגים". יו"ר דירקטוריון עמידר איתמר ברטוב: "אני רואה חשיבות רבה בשילוב זרועות, מה שמאפשר לנו ליצור פתרונות טובים וראויים לדיירי הדיור הציבורי ברמלה

לראשונה קיימה "עמידר החדשה" ישיבת דירקטוריון ברמלה. ראש עיריית רמלה מיכאל וידל, הודה להנהלת עמידר החדשה ליו"ר דירקטוריון החברה, איתמר ברטוב, מנכ"ל החברה ראובן קפלן וסמנכ"ל החברה יוסי אבוטבול, על ההיענות לבקשתו לקיים את הישיבה בעיר.

וידל שבח את שיתופי הפעולה בין החברה לעירייה והדגיש: "אני מאמין, כי שורת פעולות החברה לרווחת תושבי העיר, בהן רכישת דירות חדשות לזכאים, שיפוץ דירות, תקצוב ותפעול מיזמים חברתיים בשיתוף העירייה, יצעידו את רמלה לתנופה והישגים".

רה"ע הוסיף, כי ימשיך ויפעל להבאתם לעיר של חברות ציבוריות, תוך העמקת שיתופי הפעולה עם העירייה לרווחת תושבי רמלה.

 יו"ר חברת "עמידר החדשה", איתמר ברטוב, ציין: "אני רואה חשיבות רבה לשיתוף פעולה מיטבי עם הרשויות המקומיות שבשטחן אנו פועלים. שילוב זרועות מעין זה שאנו מקיימים ברמלה, מאפשר לנו ליצור פתרונות טובים וראויים לדיירי הדיור הציבורי. כאן המקום להודות לעיריית רמלה ולעומד בראשה מיכאל וידל, על שיתופי הפעולה. אנו מתחייבים להמשיך ולהעמיק את הקשר שלנו עם רמלה ועם כלל הרשויות המקומיות".

יצוין, כי הביקור ברמלה נערך כחלק ממדיניות דירקטוריון והנהלת החברה להעמקת ההיכרות עם תחום הדיור הציבורי ברחבי הארץ, וכאמור, לראשונה ברמלה.

בביקור השתתפו חברי הדירקטוריון: איתמר ברטוב, רו"ח פאר נדיר, תא"ל (במיל) עימאד פארס, נתן ביטון, צבי סלוצקי, עו"ד אילת גולומב פלנר, רו"ח דליה צוקרמן, מאיר סהר, אסנת קמחי הלנה רבליס ורונית ג'רפי וכן הנהלתה הבכירה של החברה בראשות מנכ"ל החברה, ראובן קפלן.

הסיור החל בישיבת עבודה בספרייה העירונית שם העניק ראש העיר רמלה וידל, סקירה מקיפה אודות מגמות הפיתוח בעיר תוך דגש על שיתוף הפעולה המוצלח עם חברת עמידר בתחום הדיור הציבורי. לאחר מכן הוצגה תכנית העבודה השנתית של החברה והועלו ע"י גורמי המקצוע ובהם מנהל מחוז מרכז, יורם חלפון ומנהל חטיבות המרכז של רשות הפיתוח בחברה, משה גונן, סוגיות חשובות לקידום.

בהמשך, ערכו חברי הדירקטוריון וההנהלה סיור היכרות עם העיר, ביקרו במתחמי רשות הפיתוח בדירות דיור ציבורי ובבית הדיור המוגן 55+  ונחשפו לאתר ההיסטורי בריכת הקשתות.
 
חזרה
Facebook