רמלה - קרובה ללב שלך

,

כתבות 2018 - כללי

נמשך פרויקט רישות רמלה במאות מצלמות ומערכות כריזה

רמלה - מחזקים את תחושת הביטחון               

נמשך פרויקט רישות רמלה במאות מצלמות ומערכות כריזה המיזם הוא פרי יוזמת עיריית רמלה, המשרד לביטחון פנים ומשטרת ישראל. ראש עיריית רמלה מיכאל וידל: "מדובר בפרויקט חשוב ומשמעותי שיניב הרתעה, מאבק בוונדליזם והכי חשוב יגביר וישדרג את תחושת הביטחון"

נמשך מיזם הקמתם של מאות מצלמות ומערכות כריזה, באתרים שונים ברחבי העיר רמלה בהם: פארקים, גינות ציבוריות, כניסות לעיר, מוסדות ציבור וחינוך וצירי תנועה מרכזיים.

הצבתן של המצלמות מתבצעת על-ידי עיריית רמלה בשיתוף המשרד לביטחון פנים ומשטרת ישראל, במסגרת מימוש התכנית להגברת תחושת הביטחון ברמלה.

יצוין, כי  על פי התכנון יותקנו בשלב א' למעלה מ-118 מצלמות ברחבי העיר. עד עתה הותקנו ברחבי רמלה  כ-85 מצלמות ומערכות כריזה בפארק עופר, גן ההגנה, גן בריל, המגדל הלבן, כיכר הבנים, פארק האמנים, מסדה, כיכר ביאליק, כיכר האחים מאיר בסמוך לביה"ס אופק, גן תמרי, המגדל הלבן, היכל התרבות ועוד.                              

ראש עיריית רמלה מיכאל וידל ציין: "מדובר בפרויקט חשוב ומשמעותי שיניב הרתעה, מאבק בוונדליזם והכי חשוב יגביר וישדרג את תחושת הביטחון. זהו צעד חשוב ומרכזי  במיגור האלימות וחיזוק תחושת הביטחון".

רה"ע הדגיש, כי רק באחרונה הוכיחו המצלמות החדשות את יעילותן, לאחר שתיעדו חשפו ועזרו לחוקרי המשטרה לעצור צעיר שביצע על פי החשד שורה של מעשה ונדליזם וניקוב צמיגי מכוניות. "המצלמות עשו את העבודה ותרמו תרומה מרכזית במעצר החשוד והבאתו לדין".

וידל הודה לשר לביטחון פנים ח"כ גלעד ארדן, על תמיכת משרדו במימוש הפרויקט החשוב ושיבח את תרומתו של מנכ"ל העירייה רונן עזריה,  בהובלת הפרויקט שיימשך בתוספת של עשרות מצלמות נוספות (שלב ב') שיאפשרו תקשורת און ליין.

המדובר במערך מצלמות איכותי וחדיש שיהווה מקור לבקרה על מוקדי אלימות, איתור מוקדם והכוונת גורמי אכיפה לצורך מניעתה,  הכוונת כוחות תגובה לטיפול באירועי אלימות, תיעוד עבירות אלימות וונדליזם וסיוע לגורמי האכיפה למיצוי הדין עם עבריינים, סיוע לפיקוד על אירוע בשעת חירום, תיאום בין גורמי האכיפה השונים בשגרה ובחירום. 
 
חזרה
Facebook