רמלה - קרובה ללב שלך

,

כתבות 2018 - כללי

בחירות 2018 - ניצחון גדול לראש העיר מיכאל וידל עם 61.24% מקולות הבוחרים

בחירות 2018 - תושבי רמלה קבעו: ניצחון גדול לראש העיר מיכאל וידל עם 61.24% מקולות הבוחרים ו-3 מנדטים לרשימתו מחל.
ראש העיר מיכאל וידל, ניצח את בחירות 2018 עם 61.24% ויכהן כראש עיריית רמלה לקדנציה נוספת בת 5 שנים (ללא ספירת קולות החיילים ) ראש הממשלה בנימין נתניהו התקשר לרה"ע וידל, בירך אותו על ניצחונו ואמר: "מזל טוב מיכאל, הממשלה מאחוריך למען העיר רמלה ותושביה". המועמד עדי שטרנברג גרף 38.76% מקולות הבוחרים ו-3 מנדטים לרשימתו. מימשו את זכות הבחירה כ-32,000 מבעלי זכות הבחירה המהווים כ-56%. וידל: "אני מודה לתושבי רמלה על האמון והמנדט שניתן לי לנהל את עירנו המיוחדת. כראש עיר של כלל תושבי העיר הנפלאים שלנו, אני מצהיר, כי בכוונתי לפעול ביתר שאת לפיתוחה והצלחתה של העיר רמלה ותושביה. עומדים בפנינו אתגרים רבים, בכוונתי לממש את כל תוכניותיי כדי להצעיד את מערכת החינוך העירונית, ההתחדשות העירונית, איכות החיים, פיתוח העיר וכלל תחומי החיים להישגים".
רה"ע וידל הוסיף: "יום לאחר הבחירות, אני קורא לכלל המחנות להותיר את המחלוקות והיריבויות הפוליטיות מאחור, להביט קדימה, לשלב ידיים ולפעול למען המשך התנופה, שדרוג איכות החיים ברמלה ומתן הזדמנות שווה לכל ילד וילדה להצלחה. יחד, תחת הנהגתי נוביל את רמלה למחוזות של הצלחה, תנופה והישגים לרווחת כלל תושבי העיר".
בבחירות 2018 התמודדו למועצת העיר 12 רשימות שהשיגו את התוצאות הבאות: יש להדגיש אין מדובר בתוצאות סופיות (ללא קולות החיילים, האסירים והסכמי עודפים וייתכנו שינויים) : מחל- 3 מנדטים, רמלה שלנו 3 מנדטים, ש"ס 2 מנדטים, הבית היהודי 2 מנדטים, הרשימה הערבית המשותפת 2 מנדטים, עולמי 1, דור חדש 1, אחדות למען רמלה 1, נאמני תורה 1, רמלה אחרת 1, קדמה ושלום 1, רמלה ביתנו 1 . במערכת הבחירות הנוכחית פעלו 97 קלפיות ב- 25 מתחמים שונים ברחבי העיר.
סה"כ בעלי זכות בחירה כ-57,000 נפשות. בסיום יום הבחירות נבדקו בכל קלפי התוצאות והועברו למטה ועדת הבחירות שמוקם באשכול הפיס.
 
גרף תוצאות האמת לראשות העיר 
גרף תוצאות האמת לרשימות מועצת העיר 
 
 
חזרה
Facebook