רמלה - קרובה ללב שלך

,

כתבות 2018 - כללי

ביקוש רב ל- HUB של Appleseeds ברמלה

ביקוש רב ל- HUB של Appleseeds ברמלה

בעיריית רמלה ובהנהלת "תפוח" הביעו שביעות רצון מהצלחת המיזם שמקפיץ את רמלה מדרגה נוספת לקראת צמצום הפער הדיגיטלי והשתלבות צעיריה בעולם של קידמה וטכנולוגיה

ההאב החדש של Appleseeds ברמלה שנפתח להרצה, זוכה להצלחה, השתתפות והתעניינות בקרב יזמים צעירים רבים וטובים מכל רחבי הארץ. בעיריית רמלה ובהנהלת "תפוח" הביעו השבוע שביעות רצון מקצב ההרשמה להאב החדש שנפתח להרצה.

מנכ"ל העירייה רונן עזריה ומנכ"לית עמותת תפוח הגב' דפנה ליפשיץ, ציינו כי הקמפוס הטכנולוגי שנבנה ברמלה, ומיזם  HUB   יקפיץ את רמלה מדרגה נוספת לקראת צמצום הפער הדיגיטלי והשתלבות צעיריה בעולם של קידמה וטכנולוגיה.

המדובר בהאב במיקום מושלם בטבורה של המדינה לקיום פגישות, אירועים ו- Offsites במחירים סופר אטרקטיביים. 20  דקות ברכבת מתל-אביב, 2 דקות הליכה מתחנת הרכבת והשוק העירוני עם כל המסעדות שיש לרמלה להציע.

ליפשיץ ציינה כי ההרשמה בעיצומה וכי קמפוס תפוח שנבנה ברמלה משמש כחממה חדשנית, שכל כולה מתחם חינוכי טכנולוגי מתקדם שיכלול מרכז הדרכה טכנולוגי ארצי, מרכז ידע קהילתי, אקסלרייטור (מאיץ חברות הזנק) ו-Open Space ליזמים וצעירים. בהנהלת עיריית רמלה ו"תפוח" מאמינים כי פועלם של כלל השותפים והתורמים במשרד הפנים , המשרד לפיתוח
הפריפריה הנגב והגליל מביאים לרמלה שינוי גדול. לפרטים והרשמה:
 
חזרה
Facebook