רמלה - קרובה ללב שלך

,

כתבות 2018 - כללי

אצלנו בחצר של עיר ללא אלימות ברמלה

אצלנו בחצר של עיר ללא אלימות ברמלה

בחצר של מרכז עיר ללא אלימות ברמלה הוקמה גינה קהילתית מרשימה אשר בשנים האחרונות הולכת ומתפתחת, פורחת ובולטת לעיני כל. בגינה מתקיימות פעילויות שונות ומגוונות המקדמות בריאות ומניעת אלימות, רב-תרבותיות ועידוד התנדבות ומעורבות חברתית. מגיעים לגינה לביקור ולפעילות תלמידים מבתי הספר בעיר, קבוצות נוער שונות, ארגונים, אוכלוסיות עם צרכים מיוחדים, קבוצות הורים ועוד. הגינה פתוחה לכלל הקהילה, המגזרים והגילאים.

"אצלנו בחצר בצל עצי הזית באים בדרך כלל המון אורחים לקיץ" - כתבה והלחינה המשוררת הלאומית נעמי שמר. ביום שישי שעבר בחצר של מרכז עיר ללא אלימות רמלה אפשר היה להרגיש את השורות הללו באות לידי ביטוי.   אורחים מכל קצבי תבל, התארחו בחצר עיר ללא אלימות, בה התנדבו צעירים מעמים ותרבויות שונות, ביניהם תיירים שהגיעו לביקור בארץ, עולים חדשים וישראלים-ותיקים-צברים.

הקבוצה הייחודית הגיעה בעקבות שיתוף פעולה שנרקם בין עיר ללא אלימות רמלה לארגון      one day - ארגון המפעיל פעילויות התנדבותיות ברחבי הארץ. המתנדבים פעלו בגינה ושמעו על ייחודיות העיר הרב-תרבותית והעשייה הרבה בתחום ההתנדבות.  עוד שמעו על העשייה המרובה של תוכנית עיר ללא אלימות בעיר, על הפעילויות והקבוצות המגיעות לפעול בגינה. בסיום הפעילות קיבל כל מתנדב שי קטן, את קטלוג קלפי הכובעים של עיר ללא אלימות וכולם בירכו אחד את השני להמשך עשייה חיובית והתנדבות למען הכלל. 
 
חזרה
Facebook