רמלה - קרובה ללב שלך

,

כתבות 2018 - כללי

מחזקים את פעילות סיירת ההורים ברמלה

מחזקים את פעילות
סיירת ההורים ברמלה

סיירת ההורים ברמלה פועלת ברחבי העיר, בפארקים ובגינות הציבוריות למען בני הנוער. העירייה: אנו קוראים לכל מי שרוצה להיות חלק מסיירת הורים, להתנדב לעשייה משמעותית ולהשפיע, להצטרף למשפחת סיירת ההורים ברמלה

ערב ראש השנה מבקשים בסיירת ההורים ברמלה, לחזק את מערך המתנדבים והפעילים בשורותיה וקוראים לתושבי העיר להצטרף לסיירת ולהשפיע. סיירת ההורים ברמלה פועלת במסגרת המחלקה לשירותים חברתיים בעיריית רמלה ותוכנית "עיר ללא אלימות", באופן קבוע שלוש פעמים בשבוע במוקדים שונים ברחבי העיר בהם נמצאים בני נוער, וזאת על מנת להבטיח את שלומם. בין היתר משוחחים חברי הסיירת עם בני הנוער מעודדים אותם ולומדים מהם על בעיות ומצוקות במסגרתן מאותרים בני נוער בסיכון ותוך שיתוף פעולה עימם מפנים אותם לגורמי מקצוע.

מנהל המחלקה לשירותים חברתיים בעיריית רמלה אייל קהלני ציין, כי מדובר בפעילות ערכית המחזקת ותורמת לבני הנוער שחלקם אינם מוצאים אוזן קשבת ותמיכה. מנהל סיירת הורים רמלה איציק בוצר: "אנו קוראים לכל מי שרוצה להיות חלק ממשפחת סיירת הורים ברמלה, להצטרף, להתנדב לעשייה משמעותית וערכית ולהשפיע".

במסגרת הפעילות בסיירת ההורים, זוכים המתנדבים להרצאות וסדנאות מגוונות המקנות כלים מקצועיים ומייעלות את עבודת המתנדבים במפגשים מול בני הנוער ואת דרכי הפעולה ויצירת תקשורת בין-אישית עם בני הנוער.                                                                 

"אנחנו לא מתעסקים באכיפה", מדגיש בוצר, "אנחנו שואלים מה נשמע וממשיכים הלאה. אם יש מצב שנראה לנו לא טבעי אנחנו מפתחים את השיחה ומתרשמים אם משהו לא תקין. לרוב אנחנו לא מתערבים, אבל לפעמים מגיעים לחבורה ויש מישהו ביניהם שפוך על הדשא. לפעמים הם לא מבינים שהוא לא נרדם ויש כאן עניין שדורש טיפול, ואז אנחנו חייבים להתערב. אנו נשמח לקלוט הורים ובוגרים שמעוניינים להצטרף לסיירת הורים, לקחת חלק במיזם ערכי, חינוכי וחברתי". כל המעוניין מוזמן להתקשר לבוצר  בטלפון 052-2460947 או למשרד עיר ללא אלימות 08-9771533 .
 
חזרה
Facebook