רמלה - קרובה ללב שלך

,

כתבות 2018 - כללי

יוצא לדרך פרויקט השילוט התיירותי ברמלה

יוצא לדרך פרויקט
השילוט התיירותי ברמלה 
השילוט החדש מהווה צעד נוסף לשדרוג כלל המערך התיירותי של רמלה. השילוט יקל  וישרת את אלפי המבקרים והמטיילים הפוקדים במהלך השנה את האתרים התיירותיים בעיר

חדש -  בשעה טובה יוצא לדרך פרויקט השילוט התיירותי ברמלה. השילוט החדש פרי יוזמת עיריית רמלה, קרן רמלה, מחלקת התיירות, משרד התיירות והחברה הממשלתית לתיירות, יוצב בסמוך לאתרים ההיסטוריים בעיר ובצמתים מרכזיים להכוון.

מנכ"ל העירייה רונן עזריה ציין, כי זהו עוד צעד לשדרוג כלל המערך התיירותי של העיר והוסיף, כי שילוט זה יקל על אלפי המבקרים הפוקדים במהלך השנה את רמלה, ימתג את העיר ואתריה וישרת באופן יעיל ותורם את אלפי המטיילים.

מנהל מוזיאון רמלה והמחלקה לתיירות רון פלד ציין, כי הפרויקט במימון משותף של עיריית רמלה והחברה הממשלתית לתיירות ובעלות של מאות אלפי שקלים, ישדרג את חווית המטייל בעיר ומצטרף לאפליקציית סיור (חינמית) סלולארית וכן לברושור התיירותי המחולק באתרי התיירות.

על פי התכנון השילוט יהיה בשלוש שפות, עברית, ערבית ובאנגלית, ומלבד אתרים נקודתיים על הציר התיירותי, יספר גם על ההיסטוריה של העיר, דרך יפו ירושלים ההיסטורית, השוק ואנקדוטות נוספות. 

הפרויקט מבוצע על ידי מחלקת התיירות בקרן רמלה והטקסטים נבחרים בקפידה יחד עם ראשי הקהילות הנוצריות, הוואקף, הקראים ובתי כנסת נוספים. מלבד טקסט ההכוון וההסברים, תשולב מפת מסלול וכן קוד QR לסריקה בסלולר לצפייה בסרטונים ובתצלומים להמחשה.
 
חזרה
Facebook