רמלה - קרובה ללב שלך

,

כתבות 2018 - כללי

ברמלה שומרים על בטיחות הילדים

ברמלה שומרים על בטיחות הילדים
רמלה - משנה זהירות בנקודות האיסוף והפיזור מביה"ס וגני הילדים                 
מטה הזהירות והבטיחות בדרכים בעיריית רמלה: אנו ממליצים, כי אזור הכניסה והיציאה מבית הספר, לרבות הכבישים המובילים, יוגדרו "כשמורת טבע בטיחותית. הקפדה על כללי הבטיחות וקיום כל כללי הזהירות תציל חיים                     

כשבועיים לפני פתיחת שנת הלימודים תשע"ט יוצא מטה הבטיחות העירוני ברמלה בשיתוף הרשות הלאומית לבטיחות בדרכים בקריאה לתלמידים ולהוריהם, לפעול על פי כל כללי הזהירות בדרכים, להימנע מעבירות תנועה ולהישמע להנחיות המשטרה ומשמרות הזה"ב. בעיריית רמלה רואים חשיבות רבה בבחירת הדרך הבטוחה והיעילה לבתי הספר והגנים. יצוין, כי מניתוח נתוני תאונות דרכים עולה, כי אוכלוסיית הילדים נמצאת ברמת סיכון גבוה. מטה הזהירות בדרכים ממליץ, כי אזור הכניסה והיציאה מבית הספר, לרבות הכבישים המובילים, יוגדרו "כשמורת טבע בטיחותית" אשר בתחומה ננהג כולנו אחרת, נשמור על כללי התנועה, נישמע לנציגי החוק, המתנדבים, נציגי הרשות והתלמידים שבתפקיד. כן ממליצה העירייה בפני הורי התלמידים לתכנן ולתרגל את הילדים במסלולי הליכה בטוחים לבית הספר ולגן עם הילדים, לתכנן מסלול נסיעה בטוחה, להקפיד על שמירת כללי התנועה, להקפיד שאף הורה לא יורד מהרכב, לא מדומם מנוע ולא פותח את דלת הנהג, ולוודא שהנהג יגיע ויבחר מקום עצירה בטוח להורדת התלמיד.                                                

במטה הזהירות בדרכים בעיריית רמלה הדגישו, כי המטה העירוני פונה לציבור ההורים בעיר לקחת יוזמה וחלק פעיל בפעילויות מקדמות הליכה בטוחה בבתי הספר של ילדכם! מטה הבטיחות העירוני פועל לשמירה על חיי ילדינו, בואו וחברו אלינו להשגת מטרה נעלה זו. מצאתם מפגעים בטיחותיים בדרך? קחו אחריות אישית ופנו לגורם מתאים לטיפול בליקויים! לטיפול במכוניות שבאופן קבוע חונות במקומות אסורים – פנו למוקד העירוני. לטיפול במפגעים הקשורים לתשתית/ברחוב, כגון: תיקון והרחבת המדרכה, גיזום העצים, הצבת תמרורים חדשים או גופי תאורה, סימון מעברי החצייה - כתבו מכתב ופנו למוקד העירוני 108. 
 
חזרה
Facebook