רמלה - קרובה ללב שלך

,

כתבות 2018 - כללי

ברמלה מגבירים את המודעות לזהירות בדרכים

ברמלה מגבירים את המודעות לזהירות בדרכים

זכרו: נהיגה במהירות מופרזת – הורגת !
עיריית רמלה: עברתם בהצלחה את מבחן הנהיגה? מזל טוב. אך לפני שאתם יוצאים לסיבוב ניצחון שכונתי, הקפידו לשמור על חוקי התנועה. זכרו, נהיגה רשלנית הורגת!

עיריית רמלה בשיתוף הרשות הלאומית לבטיחות בדרכים, יוצאות בקריאה משותפת לציבור הנהגים הצעירים, לנהוג באחריות ובזהירות בכל ימות השנה ובמיוחד בחופשת הקיץ ולקראת פתיחת שנת הלימודים תשע"ט בסוף החודש.

מחקרים מלמדים כי גיל הנהג נמצא כאחד המשתנים המשפיעים ביותר על מידת המעורבות בתאונות קטלניות וקשות. נהגים צעירים מעורבים יותר בתאונות דרכים הן בגלל חוסר ניסיון בנהיגה, אך גם בגלל סגנון הנהיגה.

ב-2 בספטמבר תיפתח ברמלה שנה"ל תשע"ט ואלפים מילדי העיר יפקדו את בתי הספר וגני הילדים. בעירייה קוראים לנהגים הצעירים והבוגרים כאחד לגלות אחריות לנהוג בזהירות תוך הקפדה יתרה על כללי הזהירות בדרכים.

מנהל הרשות הלאומית לבטיחות בדרכים שפלה ודרום נתי הרלב ומנהל יחידת הזהירות בדרכים בעיריית רמלה אבי גורן ציינו: "יש לזכור, כי גורם חשוב נוסף המשפיע על המעורבות בתאונות דרכים הוא הוותק בנהיגה. שיעור המעורבות של נהגים בתאונות קטלניות וקשות הולך ופוחת ככל שגדל הוותק בנהיגה. כך לדוגמא נהגים בעלי ותק של יותר משנה ופחות משנתיים מעורבים יותר בתאונות קטלניות וקשות. עברתם בהצלחה את מבחן הנהיגה? מזל טוב. אך לפני שאתם יוצאים לסיבוב ניצחון שכונתי עם הרכב המשפחתי הקפידו לשמור על חוקי התנועה. זכרו תמיד שיש לנהוג בזהירות מרבית. אנו קוראים לציבור הנהגים הצעירים לגלות אחריות לזכור תמיד שישנם ילדים בדרכים, להעניק להם זכות חצייה בטוחה ולהישמע להנחיות משמרות הזה"ב על מעברי החצייה. זכרו  תמיד לא לנהוג במהירות מופרזת-מהירות מופרזת לוקחת חיים, נהיגה רשלנית הורגת!"
 
חזרה
Facebook